Wtorek, 16.07.2019

Gdzie najlepszy kredyt gotówkowy do 100 000 zł?

  • 10.07.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie najlepszy kredyt gotówkowy do 100 000 zł?
Kredyt gotówkowy to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków produktów finansowych. W swojej ofercie posiada go neimal każdy bank, oferując swoim klientom gotówkę na dowolny cel. Z oferty kredytów gotówkowych korzystamy chętnie, z uwagi na możliwość wzięcia pożyczki nawet powyżej 100 000 zł bez większych formalności. Dowiedz się, gdzie znaleźć najlepsze oferty kredytów gotówkowych i na co zwrócić uwagę.

Zalety kredytu gotówkowego

Popularność kredytów gotówkowych, zwanych również kredytami konsumpcyjnymi, bierze się z relatywnie niewielkich formalności zawiązanych z ubieganiem się o tego rodzaju pożyczkę. Zwykle, bank żąda od nas jedynie dowodu osobistego oraz zaświadczenia o dochodach, choć nie jest to powszechną regułą. Zdarza się, iż kredyty gotówkowe również obwarowane są dodatkowymi zabezpieczeniami, takimi jak wkład własny czy poręczyciele. Mimo to, kredyt gotówkowy nadal pozostaje najchętniej wybieranym produktem finansowym wśród polskich konsumentów. Wpływ na taki stan rzeczy ma również niezwykle bogata oferta kredytów konsumpcyjnych, które dostępne są praktycznie w każdym banku. Poszczególne oferty różnią się między sobą maksymalną wysokością kredytu, terminem spłaty czy innymi warunkami, dlatego warto porównać ze sobą jak najwięcej ofert kredytowych.

Kolejną zaletą kredytu konsumpcyjnego jest fakt, że pieniądze pochodzące z takiej pożyczki możemy wydatkować na dowolny cel. Zapewnia to dużą niezależność kredytobiorcy, który pieniędzmi z kredytu gotówkowego może sfinansować remont, zakup nowego samochodu, wakacje, czy niezbędne wyposażenie dla domu. Bank przy kredytach gotówkowych nie żąda od nas faktur czy innych dowodów zakupu określonych dóbr i usług, dlatego środkami pochodzącymi z kredytu gotówkowego możemy swobodnie i elastycznie zarządzać, inaczej niż w przypadku np. kredytu samochodowego, który obliguje nas wyłącznie do zakupu auta.

Gdzie szukać najlepszych ofert?

Szukając najkorzystniejszych ofert kredytu gotówkowego, nie powinniśmy kierować się wyłącznie jego oprocentowaniem. Przede wszystkim, należy zdać sobie sprawę z faktu, że odsetki od kredytu to nie jedyny czynnik, mający wpływ na ostateczny koszt pożyczki. Należy uwzględnić dodatkowe czynniki, takie jak: rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO), prowizje, ewentualne ubezpieczenia czy inne opłaty. W tym celu warto skorzystać z internetowych porównywarek kredytowych, które zestawiają oferty kilkudziesięciu banków i w prosty sposób umożliwiają wybór najkorzystniejszej oferty. Przykładowo: chcąc znaleźć kredyt online w porównywarce lowcakredytow.pl, wystarczy podać niezbędne informacje odnośnie parametrów kredytu. Wyszukiwarka sama sporządzi zestawienie dostępnych oferty z informacją o tym, która z nich jest najkorzystniejsza. Zobacz też: kredyt gotówkowy do 100 tysięcy złotych na www.lowcakredytow.pl.

Grupa Tipmedia
Podziel się: