Wtorek, 16.07.2019

Koszula w paski - kto może ją nosić?

  • 07.11.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Koszula w paski - kto może ją nosić?
Jeśli chcesz, aby Twoja sylwetka wyglądała na szczuplejszą lub jeśli masz niedowagę i zawsze dążysz do tego, by wyglądać na kobietę o pełniejszych kształtach - istnieje bardzo sprytna sztuczka pozwalająca dostosować outfit do jednego bądź drugiego celu.

Każdy wie, jak wiele znaczy wybór ubrań, jeśli chodzi o podkreślanie lub ukrywanie pewnych części ciała. Istnieją różne sposoby, aby każda niedoskonałość stała się zaletą. Oprócz właściwej kombinacji ubrań, które działają dla tego rodzaju zabiegów stylistycznych, jest jeszcze inny aspekt, który odgrywa wielką rolę w tym wszystkim. Są to printy na ubraniach- w tym przypadku skupimy się na paskach. Tak – koszule w paski naprawdę mogą Ci w tym pomóc.

Koszule w paski – jak je nosić mądrze i z korzyścią?

Paski są najstarszą metodą modelowania figury. Zawsze były w modzie i na pewno mają przed sobą jeszcze wiele lat obecności w trendach. Jedyne co się zmienia to kolory pasków i ich rozmiar. Koszule w paski są przede wszystkim:

  • bardzo proste,

  • klasyczne,

  • kobiece,

  • pasują prawie każdemu.

Paski poziome i pionowe mają różne tendencje. Poziome sprawiają, że Twoje ciało staje się szczuplejsze, natomiast pionowe poszerzają - dodając optycznie dodatkowe kilogramy. Zatem, kobiety w rozmiarach plus size powinny unikać poziomych pasków, gdyż koszule w paski o tym układzie nie będą im służyć. Zaleca się nosić pionowe, w ciemnych odcieniach, a aby dopracować wygląd, możesz również założyć do takiej koszuli blezer, sweter lub piękny naszyjnik.

Koszula - używaj pasków mądrze

Spory wybór różnych ubrań w paski znajdziesz na https://manwoman.co, ale pamiętaj że jeśli masz figurę gruszki, unikaj spodni w paski, podkreślisz swoje pełne biodra. I zawsze wybieraj czarne odcienie innych ubrań, gdy chcesz coś połączyć z koszulą w paski. Ciemne „tło” sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszą. Jeśli masz szczęście jesteś osobą o szczupłej sylwetce, możesz z łatwością połączyć paski z różnymi kolorami stylowych spodni bądź spódnic. Czeka na Ciebie ogromna możliwość wzorów i kolorów.

Grupa Tipmedia
Podziel się: