Studio tatuażu TATTOO MAD KROLIK

  • 03.08.2022, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Studio tatuażu TATTOO MAD KROLIK
Na stronie studio tatuażu znajduje się pasek u góry. Dzięki niemu łatwo i szybko dowiemy się, jaka jest oferta studio, a także jacy artyści wykonują zdobienia ciała. Znajduje się tam także cennik oraz informacje kontaktowe. Obok, na czerwonym polu, które przyciąga wzrok, znajduje się przycisk, dzięki któremu możemy zarezerwować termin wizyty. Dzięki temu wszystko jest łatwe i szybkie, a strona intuicyjna w obsłudze. 

Obok możemy znaleźć ikony przekierowującego na Social Media studio tatuażu Warszawa, czyli Instagram i Facebook'a. Poniżej znajduje się powitanie od artystów tworzących studio tatuażu. 

Jakie tatuaże wykonuje studio tatuażu Tatto Mad Krolik?

W studio tatuażu możemy zapisać się na artystyczne zdobienia ciała w dowolnym stylu. Artyści potrafią wykonać zarówno niewielkie, jak i ogromne dzieła o różnym stopniu zaawansowania. Tworzą oni tatuaże kolorowe i czarno-białe, wedle życzenia klienta. Style, w których pracują to:

  • realizm,

  • ornamental,

  • neo traditional,

  • dot work,

  • old school,

  • black work,

  • new school.

Zapewniają także, że wykonują napisy oraz wzory minimalistyczne. 

Dodatkową usługą, którą oferują, są naprawy nieudanych tatuaży. Jeśli któreś z dzieł znajdujących się na Twojej skórze nie podoba Ci się - zgłoś się do nich. Zadbają o to, byś mógł cieszyć się pięknym dziełem i nie czuć wstydu. Każdemu zdarzają się pomyłki, a oni potrafią je naprawić.

Wartości studio tatuażu Tatto Mad Krolik

Na stronie studio tatuażu znajdziemy także wartości, którymi kierują się artyści. Stawiają oni na kreatywność oraz pełen profesjonalizm. Artyści ciągle się uczą, by ich dzieła były coraz lepsze. Dbają także o świetny kontakt z klientem, by ten - mimo bólu, który sprawia robienie tatuażu - czuł się komfortowo i przyjemnie.

Lubią oni wyzwania i chętnie im sprostają. Wykonują nawet najbardziej skomplikowane wzory i motywy. Wszystko po to, by klient wyszedł zadowolony. Na dole strony znajdują się opinie, które potwierdzają ich założenia i pokazują dobrze wykonane zadania.

Dbają oni o maksimum bezpieczeństwa. Zapewniają sterylne warunki pracy. Służą poradą i rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Na stronie znajdziemy także każdego z artystów wykonujących tatuaże wraz z ich opisem. Możemy dowiedzieć się, jakie dzieła tworzą poszczególne osoby, by zapisać się do tej, której styl najbardziej nam odpowiada. 

Na dole strony znajduje się dodatkowy formularz kontaktowy, a także lokalizacja obiektu oraz godziny otwarcia. Możemy umówić się na konsultację lub wykonanie tatuażu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: