Language Business

  • 01.08.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Language Business
Znajomość mowy Shakespeare'a jest w wielu branżach już czymś oczywistym. W licznych miejscach pracy umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu co najmniej zaawansowanym stanowi absolutną podstawę, bez spełnienia której nikt nie spojrzy przychylnym okiem na CV kandydata.

Wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców i ich pracowników

Obecnie jednak nie trzeba uczyć się angielskiego tylko po to, aby otrzymać zatrudnienie. Wiele firm przywiązuje uwagę do tego, żeby ich pracownicy nieustannie poszerzali swoje kompetencje językowe. W tym celu organizują zajęcia, w których biorą udział podwładni. Jednym z dobrych przykładów takich szkoleń są kursy angielskiego online dla firm Warszawa Language Business. Dzięki nim, uczestnicy mogą podwyższać poziom swoich umiejętności, bez wychodzenia z domu!

Przystosowanie pracowników do działania w umiędzynarodowionym środowisku roboczym 

Szkoła językowa Language Business działa na warszawskim rynku od ponad dwudziestu lat. Placówka współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami działającymi na terenie naszego kraju. Jej celem jest przygotowywanie pracowników do pracy na rynku międzynarodowym, gdzie język angielski jest powszechnie znany i wymagany. To idealne rozwiązanie dla firm, które albo planują rozprzestrzenić swoją działalność poza Polskę lub już od dawna w tej sferze funkcjonują. Grono wykładowców uczących w Language Business przystosuje personel przedsiębiorstwa do radzenia sobie w zinternacjonalizowanym branżowym środowisku.

Efektywna nauka - gwarancja osiągnięcia wyznaczonego stylu

Zakład pracy podejmujący z nami współpracę powinien określić cel, jaki mu przyświeca. Musi zatem m. in. przekazać, do jakiego poziomu mają zostać wyszkoleni jego zatrudnieni. Następnie, osoby oddelegowane do szkoły na kurs zostaną przetestowane, dzięki czemu będzie znany ich bieżący poziom kompetencji. To pozwoli metodykom na skonstruowanie programu szkolenia tak, aby jak najszybciej wszyscy uczestnicy zajęć osiągnęli wyznaczony przez klienta poziom. Oprócz spotkań online, Language Business oferuje również lekcje stacjonarne bądź naukę w trybie hybrydowym. Firma zajmuje się także przeprowadzaniem audytów językowych, sprawdzając poziom znajomości angielskiego wśród pracowników danego przedsiębiorstwa.

Współpracując z nami, osiągniesz swój cel!

Podjęcie współpracy ze szkołą językową Language Business gwarantuje szybkie postępy w nauce mowy Shakespeare'a. Jest to idealne wyjście dla przedsiębiorcy, któremu zależy na wspieraniu rozwoju swoich pracowników. Możliwość nauki online sprawia, że z usług placówki mogą korzystać biznesmeni z całej Polski.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: