Antyramy plexi jako wizytówka naszego mieszkania

  • 10.06.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Antyramy plexi jako wizytówka naszego mieszkania
Zwieńczeniem każdego remontu mieszkania, jest jego dekoracja. Zawsze chcemy aby nasze certyfikaty, ulubione zdjęcia oraz plakaty, były jak najładniej wyeksponowane. Antyrama jest bardzo prostym, a zarazem eleganckim rozwiązaniem. Niektóre firmy oferują antyramy plexi z metalowymi ramkami w różnych wariantach kolorystycznych. Otwiera to przed nami wiele nowych możliwości wystroju oraz zabaw kolorami. Do wyboru mamy antyramy ze szkła i plexi, które więc warto wybrać?

Antyrama plexi – zalety

Lekkość antyramy jest jedną z jej wielu zalet. Zapewnia nam możliwość powieszenia swojego ulubionego plakatu na każdej ścianie znajdującej się w mieszkaniu oraz jej dowolnego przenoszenia. Dodatkowo wiele wariantów rozmiarów, pozwala na oprawienie każdego zdjęcia. Antyramy plexi są również tańsze niż te ze szkła. Jest to istotne, kiedy musimy powiesić kilka rzeczy i nie chcemy przeznaczać na to fortuny. Antyramy plexi są dostępne w praktycznie każdym sklepie meblowym, gdzie najczęściej znajdziemy je w kolorach czarnym i białym. Są niezwykle proste w montażu i bardzo często nie wymagają od nas żadnych budowlanych umiejętności. Jeśli chcemy powiesić antyramę w bardzo oświetlonym pokoju, możemy zastanowić się nad wyborem takiej z funkcją antyrefleksu. Zapewni to dziełu które powiesiliśmy widoczność w każdym momencie dnia.

Kiedy antyrama plexi jest dobrym pomysłem?

Antyrama plexi będzie idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci oraz zwierzęta. Ostatnie czego chcemy, to usłyszeć z drugiego pokoju dźwięk zbitego szkła, który przyprawi nas o zawał serca. Antyrama plexi gwarantuje nam bezpieczeństwo, którego nie zapewni żadna inna ramka na zdjęcia. Do tego producenci oferują duży wybór wariantów, co możesz sprawdzić między innymi na stronie https://www.oprawiamy.pl/. Nawet jeśli antyrama spadnie na ziemię, jedynym możliwie widocznym uszkodzeniem będą zarysowania. Antyrama plexi to również idealny produkt dla artystów, którzy często przewożą swoje prace z miejsca na miejsce. Jej lekkość i wytrzymałość w tym przypadku zdecydowanie wygrywa ze szklaną antyramą.

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: