Jak przygotować gabinet kosmetyczny podczas pandemii?

  • 03.09.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Jak przygotować gabinet kosmetyczny podczas pandemii?
Podczas obecnie panującej pandemii jesteśmy zmuszeni do przestrzegania obowiązujących zasad, które mają zapewnić większy poziom bezpieczeństwa. Aktualnie jesteśmy zobowiązani do zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych oraz utrzymywania między sobą określonego dystansu. Gabinet kosmetyczny jest miejscem, gdzie stale przebywają nowe osoby. Aby zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa należy po każdym kliencie zdezynfekować miejsce pracy. Niestety sami nie jesteśmy w stanie w szybki sposób pozbyć się zanieczyszczeń, wirusów i bakterii unoszących się stale w powietrzu. Doskonałym rozwiązaniem są oczyszczacze powietrza. Warto, aby urządzenie posiadało także generator jonów, dzięki któremu walka z wirusami będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Oczyszczacz Sharp KC-D40EUW 

Sharp KC-D40EUW to oczyszczacz, który jednocześnie może pełnić rolę nawilżacza i jonizatora powietrza. Wydajność na poziomie 216 m³/h pozwala na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m². Dzięki technologii Plasmacluster walka z wirusami i bakteriami jest jeszcze bardziej skuteczna. Dodatkowo funkcja nawilżania, dba o odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Wysoka jakość filtracji powietrza

Oczyszczacz Sharp KC-D40EUW wykorzystuje aż 5-stopniową filtrację powietrza. Takie połączenie sprawia, że urządzenie jest w stanie jest w stanie usunąć 99,97% zanieczyszczeń.

  • Filtr wstępny - odpowiada za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy czy sierść. Poprzez swoją pracę wpływa na wydłużenie żywotności pozostałych filtrów.

  • Filtr węgla aktywnego - dzięki niemu zostają zneutralizowane nieprzyjemne zapachy (np. dym papierosowy) oraz usuwane są lotne związki organiczne.

  • Filtr HEPA H13 - jest głównym filtrem oczyszczacza. Pozbywa się najdrobniejszych zanieczyszczeń, którymi są między innymi główne składniki smogu - pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

  • Filtr nawilżacza - woda wykorzystywana do nawilżania jest oczyszczana z osadów, dzięki czemu nie dostają się one do powietrza.

  • Jonizator Plasmacluster - wytwarza dodatnio i ujemnie naładowane jony, które skutecznie walczą z patogenami oraz stwarzają równowagę kationowo-anionową.

Wszystko czego potrzeba

Oczyszczacz Sharp KC-D40EUW został wyposażony we wszystko czego potrzeba do komfortowego użytkowania. Nowością jest funkcja Advanced Auto - jeżeli poziom wilgotności przekroczy 70% to urządzenie włączy intensywną jonizację, która przeciwdziała rozwojowi grzybów i bakterii. W trybie manualnym możemy wybierać spośród trzech dostępnych szybkości pracy wentylatora: niska, średnia, wysoka. Tryb automatyczny pozwala urządzeniu samodzielnie dobrać optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Poziom jakości i wilgotności powietrza jest nam znany dzięki wskaźnikowi czystości i wilgotności powietrza. O konieczności wymiany zestawu filtracyjnego dowiemy się dzięki wskaźnikowi konserwacji filtrów. Dodatkowym udogodnieniem jest timer, za którego pomocą możemy zaprogramować czas włączenia i wyłączenia urządzenia. Aby zablokować możliwość sterowania urządzeniem wystarczy skorzystać z blokady rodzicielskiej. Komfort użytkowania zapewniają kółka, dzięki którym łatwo możemy przenosić urządzenie.

Podsumowanie - Sharp KC-D40EUW

Oczyszczacz Sharp KC-D40EUW to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym. Urządzenie przeznaczone zostało do pomieszczeń o powierzchni do 26 m². Technologia Plasmacluster pomaga w walce z wirusami i bakteriami. Dodatkowo opcja nawilżania stwarza w pomieszczeniu odpowiedni mikroklimat. Bogate wyposażenie oraz mnogość funkcji sprawia, że ten model cieszy się dużą popularnością.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: