Piątek, 18.01.2019

Piknik „Lubuskie w Unii Europejskiej”

  • 30.04.2018, 11:37 (aktualizacja 30.04.2018 11:59)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Piknik „Lubuskie w Unii Europejskiej”
Z okazji 14. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich mieszkańców regionu na piknik „Lubuskie w Unii Europejskiej”, który odbędzie się 1 maja, w godzinach 12.00 do 16.00 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Nie możesz do Nas dołączyć? Sprawdź relację z pikniku w telewizji oraz internecie!

Uczestnicy pikniku będą mogli skorzystać z całej gamy atrakcji skierowanych głównie do najmłodszych - animacje, konkursy, gry dla dzieci, zabawy sportowe, jazda konna, dmuchana zjeżdżalnia, strefa leżakowania, pieczenie kiełbasek…. a o godzinie 14.00 będzie urodzinowy tort oraz wspólne zdjęcie uczestników pikniku połączone z wypuszczeniem do nieba balonów.

Lubuszanie, którzy nie mogą uczestniczyć w pikniku, będą mogli NA ŻYWO śledzić przebieg wydarzeń! Tramsmisja rozpoczyna się o 12.00 i potrwa do 14.30

Emisja transmisji na żywo w sieci kablowej:

- Horyzont TV Słubice;

- Świebodzin TV;

- TV Regionalna Żary.

Emisja transmisji na żywo na portalu społecznościowym Facebook :

- Horyzont TV Słubice;

- Świebodzin TV;

- TV Regionalna Żary;

- Telewizja Lubuszan Zielona Góra;

- Telewizja Teletop.

Przebieg wydarzeń będzie można też śledzić na stronie lubuskie.pl i na FB Lubuskie. Pokażmy, że Lubuszanie są częścią Zjednoczonej Europy, a Lubuskie jest warte Zachodu!

źródło: lubuskie.pl

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe