Nie pedagog to może psycholog?

  • 28.11.2017, 18:54
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
601_5_28112017.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 1 poprosiła o zatrudnienie psychologa. Jakie są jej argumenty?

Radni po wysłuchaniu argumentów Ryszarda Graczyka, nie zgodzili się na dodatkowy etat. Informowaliśmy o tym w wiadomościach: "Z ratusza nie słychać" oraz "Subwencja etatu nie pokryje"

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam M. z IIIJ
Adam M. z IIIJ 26.02.2018, 20:56
Pozdrawiam Pana Daniela.

Pana pierwsza klasa.

Nie napiszę więcej, bo jeszcze wystawi mi Pan - ndst - za ort. :)

Rodzic
Rodzic 03.12.2017, 16:44
Nowa podstawa programowa dla klas siodmych jest totalnym niewypałem. Dzieciaki sa zmuszone do realizacji 3-letniego programu w 2 lata. Presja na oceny i wysoką średnią w Jedynce zawsze była. Codziennie sprawdziany, kartkówki i gonitwa z programem jak na karuzeli. W Jedynce musi być psycholog, dzieciaki wysiadaja psychicznie, ciągła presja. Nie wiem jak jest w innych szkołach - podejrzewam, ze podobnie. Pomijając fakt, ze to najtrudniejszy okres pod wzgledem psychiki dla nastolatkow, jest załamanie, zniechecenie, zero motywacji, często nie maja z kim pogadac, czy nawet sie wyżalic, a to też ważne! Wybornie, ze pieniadze są promocję SMB, festyny disco polo czy tandetne ozdoby swiateczne. Gawiedź klaszcze z zachwytu, elektoratu przybywa. Wstyd!!
Rodzic
Rodzic 02.12.2017, 10:17
Oszczędzajcie dalej na dzieciach, a potem będzie lament, jak coś się stanie. Ważne, że 60 tys. na disco polo macie! To jest skandal!

Pozostałe