Odbiór i wysyłka paczki Świebodzin - sprawdź Paczkomat w okolicy

  • 28.12.2021, 13:24
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Odbiór i wysyłka paczki Świebodzin - sprawdź Paczkomat w okolicy
W dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce cały czas rośnie zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Rewolucją w doręczaniu paczek do odbiorców okazały się Paczkomaty InPost. Urządzenia te są czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu, co sprawia, że można z nich skorzystać w dowolnym momencie.

Za pośrednictwem Paczkomatów można nie tylko odbierać, ale też nadawać przesyłki. By w pełni czerpać z możliwości innowacyjnych skrytek, warto zainstalować na swoim smartfonie aplikację InPost Mobile. Dzięki niej można bezdotykowo odbierać paczki czy nadawać przesyłki bez etykiety. Przekonaj się, jakie to proste!

Świebodzin – Paczkomat na każdym kroku

Świebodzin w województwie lubuskim to miasto liczące około 22 tysiące mieszkańców. Może pochwalić się długą i ciekawą historią oraz licznymi zabytkami; najbardziej znane jest jednak z powstałej w 2010 roku Figury Chrystusa Króla. W rozwijającym się mieście dla wygody mieszkańców zlokalizowano PaczkoPunkty i Paczkomaty.

Paczkomaty Świebodzin to 13 urządzeń, poza którymi działają jeszcze 3 PaczkoPunkty. Paczkomaty znajdują się w różnych częściach miasta, przy popularnych wśród mieszkańców miejscach – przy marketach, piekarni czy stacji paliw. Starannie zaplanowane rozmieszczenie maszyn sprawia, że korzystanie z nich jest jeszcze wygodniejsze.

Świebodzin – odbiór paczki z aplikacją

Najłatwiejszy sposób na odbiór paczki to skorzystanie z aplikacji InPost Mobile. Gdy kurier umieści przesyłkę w skrytce, natychmiast otrzymasz powiadomienie. Udaj się wtedy do urządzenia, a na ekranie telefonu kliknij „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki skrytki, za którymi kryje się Twoja paczka, uchylą się i będzie można wyjąć wyczekiwaną zawartość.

Poza tym możesz skorzystać z kodu odbioru i kodu QR. Znajdziesz je w apce i na e-mailu. Wpisz 6-cyfrowy kod odbioru i swój numer telefonu na ekranie Paczkomatu lub zeskanuj kod QR, by otworzyć drzwiczki. Pamiętaj, że na odbiór zamówienia masz zawsze 48 godzin od momentu umieszczenia go w Paczkomacie. Nie zapomnij o dokładnym zamknięciu drzwiczek!

Prosta wysyłka paczki – Świebodzin

By wysłać paczkę Paczkomatem, możesz skorzystać z opcji Szybkie Nadania. Wejdź na stronę, uzupełnij formularz z danymi, opłać nadanie i wydrukuj etykietę, którą otrzymasz na e-maila. Następnie zeskanuj kod kreskowy z dokumentu w panelu Paczkomatu i włóż przesyłkę do odpowiedniej skrytki. To wszystko – paczka właśnie wyruszyła w drogę!

Jeszcze łatwiej nadasz paczkę za pomocą aplikacji InPost Mobile. Nie musisz drukować etykiety, ani nawet zapisywać adresu na przesyłce. Włącz aplikację, kliknij strzałkę (Nadaj) u dołu ekranu, uzupełnij dane i opłać usługę. Aplikacja wygeneruje wtedy unikatowy, 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR, których możesz użyć do wysyłki paczki. Udaj się do Paczkomatu i wpisz na ekranie kod nadania lub zeskanuj kod QR, by uchylić drzwiczki urządzenia. Pamiętaj, by po włożeniu paczki do środka dokładnie je zamknąć.

Artykuł sponsorowany

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe