Nowoczesny, wygodny wózek spacerowy

  • 13.12.2021, 17:00 (aktualizacja 13.12.2021, 17:10)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Nowoczesny, wygodny wózek spacerowy
Wózek głęboko-spacerowy atrakcyjny, nowoczesny, którego opiekuńczy rodzice poszukują, kiedy na świat ma przyjść noworodek. Kiedy maluch wyrasta z głębokiej gondoli, rodzice mają w zestawie wygodną spacerówkę.

Najlepiej byłoby, gdyby był to wózek, z którego będą mogli jeszcze długo później korzystać, przy następnych dzieciach. Znalezienie odpowiedniego i bezpiecznego wózka daje rodzicom pewność swojego wyboru, a spacer z lekką spacerówką może być przyjemny.

Spacerówka Anex m/type jest wygodnym wózkiem dziecięcym, fantastyczny model dla malucha już od samego urodzenia. 2 w 1 komfortowy ale przede wszystkim bezpieczny, który posiada nowoczesne technologie. W Anex m/type system składania jest niezwykle sprawny, przebiega w jeszcze sprawniejszy sposób.

Dużą zaletę posiada gondola wózka Anex, ponieważ jest co ważne duża i łatwa w obsłudze, łatwo ją zdemontować, rozciągnąć na gondoli. Budka wózka posiada odpowiednio regulowaną budkę, ale także siedzisko spacerowe czy podnóżek.

Wózek Anex m/type jest przede wszystkim wytrzymały ale i niezwykle lekki, a wpływa na to aluminiowy stelaż. Jest to wózek nowoczesny, ponieważ posiada system, który pochłaniania wstrząsy podczas jazdy, a na płynność jazdy z pewnością wpływają koła obrotowe. Komfort prowadzenia takiego wózka jest naprawdę wysoki.

Anex m/type posiada zaletę jaką są duże, kompaktowe koła, ale także sprężyny. W Anex m/type dziecko można posadzić do przodu i do tyłu jazdy, dziecko może obserwować świat z dwóch różnych perspektyw. Siedzisko wózka wygodne Anex m/type wykonane zostało w udogodniony sposób, żeby dziecko nie zsunęło się z siedziska, tym bardziej podczas jazdy.

Spacerówka Anex jest składana z siedziskiem, dlatego wygodnie się ją składa i rozkłada w całości, w ten sposób można z pewnością zaoszczędzić czas. Tapicerka wózka Anex m/type jest wykonana z bardzo wysokiej jakości materiału oraz tkanin. Wózek jest estetycznie wykonany, z wdziękiem i smakiem, są to niezaprzeczalne zalety Anex m/type. Tapicerka jest dodatkowo odporna na zabrudzenia, a pokrycie można bezpiecznie prać w pralce.

Artykuł sponsorowany

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe