Ożywili "Widok"

  • 28.07.2020, 20:05
766_1_28072020.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowa inwestycja na osiedlu.

Przez wiele lat na osiedlu Widok nie było żadnych inwestycji. Czy to się zmieni?

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 18.08.2020, 13:09
Na Osiedlu Widok w roku 2017 Pan Sielicki za ok. 50 tys. zł ustawił drewniane skrzynki jako miejsce spotkań. Gdzie ta inwestycja zniknęła? Kto poniósł koszty demontażu?
Widz
Widz 03.08.2020, 13:06
Jak sie robi nie u siebie to tak jest
mieszkaniec osiedla
mieszkaniec osiedla 06.08.2020, 10:07
widać że tylko widz :) a my mieszkańcy osiedla dziękujemy burmistrzowi za to że po latach próśb spełniło się nasze marzenie dojścia suchą noga do garaży czy nowych miejsc parkingowych których na osiedlach brakuje Czytając wypowiedzi widzę że nikt z piszących tam nie był hahah bo przecież są nowe nasadzenia nawet dużo no i kostka chłonna haha Panie burmistrzu jest dobrze piszący to Ci których boli że nie dało się kiedyś a teraz się daje OJ BOLI Ps. a ty widzu też nie choć do lekarza który przyjeżdża z zielonej góry czy poznania no bo przecież nie robi u siebie hahaha bądź konsekwentny !
Korek
Korek 12.08.2020, 18:25
O Jezuśku jak słodko, spełniło się marzenie życia! Szczerze? Mieszkam na widoku blisko tej inwestycji. Jakie niby były tam jeziora kałuż? Czytając zachwyty przedmówcy można dojść do wniosku, że zaraz zamieszka przed garażem bo tak pięknie się zrobiło. Nie przesadzajmy, jest OK. Taka podnieta pasowała by co najmniej do piętrowego parkingu....
Wirusek
Wirusek 02.08.2020, 13:50
Kiedy reportaż o sytuacji w KICO co tam się dzieje ! Warto poczytać na /usunięte przez administratora. Nie spamujemy/
m
m 29.07.2020, 22:33
Betonoza! Zero drzew zero cienia! i jeszcze taka kasa!
Jurekogorek
Jurekogorek 28.07.2020, 21:06
Bardzo fajnie, że zrobili cudowne miejsca parkingowe. Ale z drugiej strony tyle się mówi o kwestiach zatrzymywania wody w glebie, a tutaj zrobili betonoze. Zieleni było wiecej przed inwestycją.
lokals
lokals 06.08.2020, 10:10
nowe nasadzenia 56 sztuk drzew dąb kolumnowy plus 30 metrów kwadratowych krzewów ! jurek ty chyba z poznania jesteś bo nie wiesz jak było a jak jest .

Pozostałe