Po narkotykach i bez uprawnień

  • 08.10.2019, 17:58 (aktualizacja 08.10.2019, 18:01)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
728_1_08102019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Świebodzińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem będąc pod działaniem narkotyków i nie posiadając uprawnień. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy 26-latku środki odurzające w postaci metamfetaminy oraz ecstasy. Mężczyzna odpowie teraz za popełnione przestępstwa.

We wtorek w nocy (1 października) świebodzińscy kryminalni wspólnie z kolegami z drogówki zatrzymali kierującego osobówką, który znajdował się pod wpływem narkotyków. Mężczyzna nie posiadał również nigdy uprawnień do kierowania pojazdami. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili przy 26-latku środki odurzające w postaci metamfetaminy oraz ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i o jego dalszym losie zdecyduje Sąd Rejonowy w Świebodzinie. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających.

To kolejna w ostatnim czasie osoba zatrzymana przez świebodzińskich policjantów, która nie powinna wsiadać za kierownice pojazdu. W ciągu ostatnich pięciu dni zostało zatrzymanych czterech kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych substancji działających podobnie. Jeden z nich - 38-letni mężczyzna prowadził swój pojazd pomimo wydanej sądownie decyzji o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Odpowie on za przestępstwo niestosowania się do wyroku sądu. W związku z powyższym grozi mu przedłużenie zakazu oraz kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: KPP Świebodzin 

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe