Jedni byli dumni, inni krzyczeli "kłamca!"

  • 10.09.2019, 18:47 (aktualizacja 10.09.2019, 19:15)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
724_1_10092019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Premier w Świebodzinie.

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził nasze miasto. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jožin
Jožin 19.09.2019, 11:49
Narodowy socjalizm NA ZACHODZIE czy wschodnia wersja filozofii działania politycznego oraz przejmowania i sprawowania władzy, stworzona przez W.I. Lenina TO JUZ BYŁO i jest odradzane od 4 lat. Czy ci ludzie naprawdę nie znają historii i JEJ SKUTKÓW.
julrk
julrk 17.09.2019, 15:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

julrk
julrk 17.09.2019, 15:08

Komentarz zablokowany

Komentarz zawiera wulgaryzmy.

na 4 x 500+ i jest DOBRZE
na 4 x 500+ i jest DOBRZE 16.09.2019, 12:42
PiS jedyna partia którą kocham nad życie, nie muszę chodzić na zupy do MOPS-u i prosić się o zimną breje....
pogoń
pogoń 15.09.2019, 18:26
Świebodzin jak i całe Lubuskie zawsze było bardziej czerwone niż Warszawa a i teraz komuchy i ich rodziny trzymają się mocno.
janek
janek 13.09.2019, 18:42
telewizja swiebodzin to jednostronna komunistyczna stacja.pokazuja 1 kobiete ktora caly czas krzyczala.brak kultury i chamstwo.obojetne kto jest premierem,cz to z pis czy z po tak sie zachowywac nie nalezy.jest to premier polski.
senior
senior 19.09.2019, 20:52
premier polski nie kłamie i nie ma sprawy w sądzie a gdzie honor
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.09.2019, 19:49
Może i PO miało pomysły, tylko nie miało na nie pieniędzy. Dlaczego? Kradli?
Usuwam chwasty
Usuwam chwasty 14.09.2019, 17:22
To ciekawe skąd pis wziął pieniądze na swoje obiednice po przejęciu władzy?, ze swojej kieszeni czy po swoich poprzednikach?
senior
senior 13.09.2019, 17:16
a co robią ci obecnie rządzący oni nie kradną trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć lub wierzyć propagandzie tvp że jest dobrze dali 500 ale to są ochłapy dla biedoty
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.09.2019, 14:16
Nawet w takim miasteczku jak nasze nie brakuje Fanatyków z pis
Sram na po
Sram na po 15.09.2019, 16:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

senior
senior 11.09.2019, 21:45
czy nie ma ważniejszych spraw do opisania dla Świebodzina komu ta wizyta była potrzebna jak można wierzyć człowiekowi który miał sprawę w sądzie za kłamstwa
Sygnalista