Czwartek, 18.07.2019

Zamecko ożyje

  • 09.07.2019, 16:57
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
718_6_09072019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Strefa rekreacji nad jeziorem Zamecko zaczyna być realna.

Burmistrz w kampanii wyborczej obiecał przywrócenie jeziora do życia. Powoli realizuje plany. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JanuszFSW
JanuszFSW 2 dni temu, 10:36
Bardzo dobry pomysł o ktorym mówi sie w mieście od lat. Pora przejsc do konkretów i realizacji. W Wolsztynie jest podobne miejsce które zostało super zagospodarowane takze i u nas powinno to byc zrealizowane
Czysty Świebodzin
Czysty Świebodzin 14.07.2019, 16:55
Panie Zastępco Burmistrza!
Miejsce do rekreacji dla mieszkańców Świebodzina?
Proszę odpowiedzieć gdzie będzie odprowadzana woda opadowa z nowych hal przy hotelu SEN oraz z planowanej zabudowy w okolicach zjazdu z drogi S3? Taka ilość wody "utopi" jezioro Zamecko po każdych opadach deszczu a zanieczyszczenia z dna jeziora popłyną. Dokąd? Po co inwestować pieniądze podatników w utopiony interes?
RobertXL
RobertXL 14.07.2019, 22:00
A po co było niszczyć jezioro dotąd przez tyle lat? Kto na to pozwalał? Czemu wtedy nie mówiliście o syfie nad jeziorem? Bo baliście, że ówczesny pan wielmożny burmistrz się obrazi, będzie niezadowolony i nie da wam umorzenia podatku? Co robił ten wasz najmądrzejszy człowiek w całej wsi w kierunku ochrony środowiska, co to już teraz ma wszystko gdzieś? Pozwalał na wyrzucanie ton śmieci pod skarpę za ogrodzenie działki? Nie widział tego, bo nie jeździł pociągami w kierunku Wilkowa. Nie raczył zauważyć wjazdu pociągiem do miasta jak do wysypiska. Nigdzie nie jeździł, bo nikt go nie zapraszał ze względu na zachowanie. Nikomu nie potrafił powiedzieć "dzień dobry", ani się do ludzi uśmiechnąć. Nie znał czegoś takiego, jaki dziki człowiek. Teraz młody chce coś ruszyć w temacie, to od razu inwektywy i że wszystko źle. A ja uważam, że da szansę naturze, która w końcu poradzi sobie i z tą tablicą Mendelejewa.
lolo
lolo 2 dni temu, 22:19
Z tym wysypiskiem śmieci od strony wjazdu kolejowego z kierunku Wilkowa to wielka racja. Pan W.P. prowadzi tam na poły nielegalną działalność i nikt nie chce zrobić z tym porządku. Tą działalnością winny się zając władze już dawno.
senior
senior 2 dni temu, 21:52
to nie wybory i starczy już tych pięknych słów jak to miało być wspaniale w Świebodzinie za nowego burmistrza a co jest marazm rządy zastępców burmistrza a nie samego burmistrza a gdzie plan rozwoju i inwestycji Świebodzina co za trudny dla nowej władzy
Baca
Baca 2 dni temu, 15:55
Panie RobercieXL co się Panem dzieje, chyba trzeba zadbać o swoje zdrowie. Zwłaszcza należałoby przebadać głowę. Proszę poczekać cierpliwie na efekty pracy swojego ulubieńca Burmistrza Sielickiego, na pewno będą, hi, hi. A nawet jeżeli nie, to Burmistrz Sielicki to wszystko ładnie opisze i sfotografuje, tak aby to przynajmniej wyglądało na spektakularny sukces. Proponuję również nie zatruwać siebie i nas swoją zoologiczną nienawiścią do Burmistrza Bekisza, bo to jest już nudne. Wg Pan nawet to że dzisiaj jest zimno, też jest winną Bekisza a może nawet Tuska.
realista
realista 14.07.2019, 11:15
Ludzie przecież to jezioro a w szczególności dno to jedna wielka tablica mendelejewa. niech ktoś wbije kij w dno i zobaczy jak wypływają związki ropopochodne. Widać to gołym okiem. Pomost przecież ludzie będą tam wchodzić do wody . Narażacie ich na utratę zdrowia.
Widz pseudo tv
Widz pseudo tv 10.07.2019, 07:24
Czy nie ma ważniejszych potrzeb w tym miasteczku?????
Jk
Jk 11.07.2019, 07:38
A uważa Pan/i że to nie jest potrzebne? Jest i to bardzo żeby ktoś kto nie ma prawa jazdy mógł też poprzebywac nad wodą
P
P 15.07.2019, 20:14
Uważam że dużo potrzebniejsza byłaby modernizacja stadionu. zbudowania przy nim Orlikow dla młodzieży inwestycja w tym kierunki i zagospodarowanie tego terenu jest realne do zrobienia.
korsasz
korsasz 10.07.2019, 07:17
SIELICKI JEDYNE CO POTRAFI TO PIENKNIE GADAC TAK APRAWDA I NIE MOWCIE NAWET ZE NIE. NIC SI E WMIESCIE NIE DZIEJE A POL ROKU JUZ RZONDZI
Optymista
Optymista 15.07.2019, 23:32
Potrafi piękne mówić i poprawnie pisać. Uważam, że ludzie na Pana poziomie nie powinni wypowiadać się na temat ludzi, którym nie dorastają do pięt. PIĘKNIE... RZĄDZI... takie słowa to podstawy ortografii.
Korsarz
Korsarz 11.07.2019, 14:20
Korsarz jest tylko jeden i próba wpisów o podobnym brzmieniu jest mi obojętna . Jest sezon letni i wolę popływać po wilkowskim niż paprać się działaniami niespełnionego prawnika ,który zamiast togi adwokata,radcy prawnego,sędziego kupił za miejskie pieniądze zbędną kreację i w niej nie oszukujmy się pajacuje..
kosasz
kosasz 2 dni temu, 07:28
mondrze gadaz kolego

Pozostałe