Okradał myjnie samochodowe

  • 18.06.2019, 20:39
  • Źródło: KPP Świebodzin
714_1_18062019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podejrzany o liczne włamania do myjni automatycznych na terenie Świebodzina został ustalony oraz zatrzymany przez świebodzińskich policjantów. 29-letni mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego usłyszał osiem zarzutów kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Włamania oraz kradzieże należą do jednych z najbardziej uciążliwych przestępstw dla społeczeństwa. Dlatego też funkcjonariusze kładą ogromny nacisk na wykrycie i zatrzymanie sprawców takich zdarzeń. Od 20 do 29 maja 2019 roku na terenie powiatu świebodzińskiego doszło kilkukrotnie do włamań do automatów wrzutowych przy myjniach samoobsługowych. Sprawca oprócz kradzieży znajdującego się wewnątrz bilonu dokonywał jednocześnie zniszczeń na znaczną kwotę oraz czasowo wyłączał z użycia urządzenie.

Dzięki współpracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji ze Świebodzina oraz z Międzyrzecza ustalono, że za zdarzeniami stoi najprawdopodobniej 29-letni mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego. W toku dalszych czynności mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu osiem zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KPP Świebodzin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe