Wtorek, 18.06.2019

Dodatkowa kasa dla zastępców burmistrza

  • 28.05.2019, 20:06 (aktualizacja 28.05.2019, 20:43)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
711_1_28052019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zastępcy burmistrza dostali nagrody pieniężne

Jeden z zastępców burmistrza na "dzień dobry" dostał podwyżkę, obaj dostali nagrody, pomimo że staż ich pracy w tutejszym urzędzie jest krótszy niż wymagane regulaminem wynagradzania pół roku. Dlaczego zatem burmistrz zdecydował się wypłacić im dodatkowe pieniądze?

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 11.06.2019, 12:50
czy można zrobić reportaż o Dariuszu Bekiszu, co porabia?
Korsarz
Korsarz 12.06.2019, 14:24
Zaprawdę czy ciekawe może być co robi człowiek po długiej pracy dla miasta i widzący jak niszczony jest dorobek jego pracy ,wielu rad miejskich i mieszkańców. Otumanienie ludzi i stworzenie elektoratu obecnego Burmistrza poprzez skopiowanie programu, i pozerskie teksty wystarczyły na krótką metę. Cel startu w wyborach osoby zupełnie niemerytorycznej i dobór kadry zarządzającej miastem jest dziwny. Elektorat gwałtownie maleje. Pozostaje garstka aktywnych na FB .Może należałoby zadać również pytanie ekspertom od ordynacji wyborczej czy osoby zadłużone mogą podjąć i pełnić najwyższe funkcje publiczne w samorządach . Ujawnione sprawozdania finansowe jednoznacznie wskazują na kondycję obecnych władz. Może to jest odpowiedź na decyzje o dziwnych podwyżkach i premiach ,a gdy sprawa się rypła info że zwracamy. Świebodzin jako miasto ma poważny problem ,nowi inwestorzy niestety rozpoznają miejsce gdzie chcą lokować swoją kasę , a tu w Świebodzinie z kim rozmawiać . ..z osobami z poza Świebodzina .
Sygnalista
Sygnalista 09.06.2019, 23:52
Mieliscie :zloty rog: a przez trzech, ostanie Wam sie ino dlug!!!
Borys
Borys 07.06.2019, 15:47
I dobrze Wam tak - trzeba było pomyśleć przed oddaniem swojego głosu. Młody cwaniaczek, tak kręcił, że aż w ustach biedakowi zaschło
Mieszkanka
Mieszkanka 05.06.2019, 10:40
no i zastępcy oddali nagrody i zrobili z burmistrza głupka, z takimi współpracownikami nie potrzeba przeciwników politycznych, sami się kompromitują. Niesmak i żenada.
ja
ja 06.06.2019, 14:52
oddali bo się ludzie dowiedzieli a gdyby nikt nic nie wiedział to ciekawe czy by tak chętnie oddali.
Stonoga
Stonoga 06.06.2019, 07:50
Niby przeciwnicy niepotrzebni, a komentarzy i głosów na swiebodzin.tv spod jednego IP dziesiątki. Oj kogoś tu kukle swędzą.
użytkownik thor
użytkownik thor 06.06.2019, 23:46
to co to za IP?
Sygnalista
Sygnalista 05.06.2019, 05:38
Zeby dokladnie okreslic postepowania panow perwszego i drugiego zastepcy Burmistrza. Prosze przesledzic zeznania podatkowe w Luboniu pierwszego zastepcy,jak ukryl wiele spraw dotyczacych majatku osobistego. Natomiast drugi zastepca w zeznaniach do pytan podatkowych wypisal :Nie dotyczy: i to we wszystkich rubrykach z wlasnorecznym podpisem..To mozna sprawdzic w internecie.Byl zastepca Burmistrza w Krosnie Odrzanskim a wpierw startowal na urzad w Wielkopolsce,bez powodzenia.Jakis czas zachaczyl sie w urzedzie w Kargowej i w Kozuchowie Przy takich zastepcach to przyszlosc miasta jest pod znakiem zapytania. Czy na Bloniach odbedzie sie: Taniec przy bebnach: po rzadach tych trzech panow ?
ja
ja 04.06.2019, 14:14
Zawsze tak było jest i będzie najpierw trzeba się nachapać a potem będziemy robić. Jesteśmy teraz na etapie chapania a potem będziemy robić to co trzeba zrobić, czyli przed wyborami kolejnej kadencji. Na rok przed wyborami Pan burmistrz spełni swoje wszystkie obietnice :(((
RITI TIKI
RITI TIKI 04.06.2019, 11:41
BURMISTRZ SUPER i TAK MA BYĆ! WoW!
Ja
Ja 31.05.2019, 22:03
Głosowałem, popierałem, a teraz zaczynam się wstydzić i żałować oddanego głosu. I nie, nie jestem trollem byłych burmistrzów, po prostu Sielik obiecywał co innego. A teraz widać nie potrafisz się odnaleźć w roli burmistrza, zajmij się tym co obiecywałeś w swojej kampanii, a nie rozdawaniem nagród, udzielaniem ślubów czy selfikami na instagramie.
mieszkanka
mieszkanka 31.05.2019, 12:33
Trudno, trzeba jeszcze przeczekać te 4,5 roku. Żenujące tłumaczenie. To prawda, że w stylu: Im się te pieniądze po prostu należały!
mieszkaniec
mieszkaniec 31.05.2019, 11:41
Kwieciście i z polotem, dziękuję, to mnie uspokoiło. To może teraz nagroda uznaniowa dla Zastępcy, który mógł zginąć, a bohatersko nie zginął od tynku z sufitu? To nie jest sytuacja typowa, więc pasuje:)
Baca
Baca 30.05.2019, 21:15
Tynk w gabinecie odpadł w samą porę. Teraz można będzie bardzo kwieciście wytłumaczyć wydatki na renowację swojego biura. I to pranie firan, już wiadomo dlaczego Pan Burmistrz na nic nie ma czasu.
M. Arens
M. Arens 30.05.2019, 19:15
Nagrody powinni dostać ludzie którzy wreszcie uporządkują Błonia. Temat aktualny od zawsze , odgrzewany co roku, a " jaki jest koń to każdy widzi " Przyznano - tak mówił pan Bekisz , 18 milionów zł. I co ? Tak tylko pytam. Pewnie zapytam o to za lat parę...
wujek dobra rada
wujek dobra rada 29.05.2019, 23:40
moszna wprowacić podwyszki i bilans wyjdzie na ZERO!!!! XD
Marta
Marta 29.05.2019, 22:34
Nie wierzę, w to co słyszę i widzę. Jak można tak bezczelnie rwać kasę. Najlepsze są te kawałki, że zastępca załatwił 700 000 na drogi, a drugi przeprowadził egzaminy! Jeżeli ten człowiek wierzy w to co mówi, to obywatele mamy poważny problem. Trzeba mu uświadomić, że mimo wszystko istnieje coś takiego jak przyzwoitość, uczciwość, sprawiedliwość. Nie wiem czy nie za późno. Mam nadzieję, że ludzie zaczynacie przezierać na oczy! Szkoda tego miasta. Myślę, że to będzie krótka kadencja.
Mieszkanka
Mieszkanka 29.05.2019, 21:57
Brawo! Jasno, klarownie.
Sprawdzam
Sprawdzam 29.05.2019, 21:34
Żenada :)
Zainteresowany życiem miasta
Zainteresowany życiem miasta 29.05.2019, 18:27
Drugi zastępca dostał premię za 3 miesiące pracy, czyli 12 tygodni. ile tygodni w tym czasie był na urlopie?

I jeszcze jedno. przy premiach regulamin nie obowiązuje, bo są z powołania. Przy podwyżkach się załapał.

Szyjesz, Panie Sielicki, ale nie umiesz szyć.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.05.2019, 17:41
To w końcu jaka jest prawda? Czy pierwszego zastępcę obowiazuje regulamin pracy czy nie? Bo z wypowiedzi Pana Burmistrza wynika , ze nie obowiazuje ale tylko w przypadku premi a w przypadku podwyżki uposażenia obowiazuje.
m
m 29.05.2019, 15:06
Chcieliście to macie... burmistrz kłamczuszek.
Widz pseudo tv
Widz pseudo tv 29.05.2019, 13:48
Ciekawe z jakim zadłużeniem Trzej muszkieterowie nas zostawią????

Pozostałe