Wtorek, 18.06.2019

Rozrzutność czy nowa jakość?

  • 21.05.2019, 17:26
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
710_2_21052019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
180 tysięcy ma kosztować plac zabaw w Glińsku.

Taka kwota nie spodobała się radnemu Krzysztofowi Tomalakowi, który na kwietniowej sesji rady miejskiej wyraził swoje wątpliwości, sugerując przy tym, ze lokalizacja nowej inwestycji nie jest przypadkowa.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ANia
ANia 23.05.2019, 10:03
Wyjaśnienie z-ca burmistrza wg mnie logiczne. Bazował na konkretach, a nie na emocjach jak Tomalak
Mieszkanka
Mieszkanka 23.05.2019, 05:55
A mi poza tym posunięciem, nie podoba się to , że Burmistrz na swoim i gminnym FB chwali się czymś co nie jest jego zasługą - pieniądze na drogę w Lubinicku są tylko dlatego, że w zeszłej kadencji został złożony na nią wniosek, program maluch plus to też kontynuacja tego co robili poprzednicy - co roku pozyskiwane były środki. Dziękuję za to Burmistrzowi za to,że dzięki niemu wiem jedno - nigdy już nie oddam głosu na Platformę Obywatelską - I Zastępca Burmistrza jest dla mnie jej chodzącą antyreklamą, nie wiem skąd Burmistrz go wziął, chyba z przypadku.
SZKODA GADAĆ
SZKODA GADAĆ 22.05.2019, 15:20
Jeszcze ZOO, jeszcze kolejny BASEN, jeszcze może WIEŻE EIFFLA --BO TU JEST BOGATY ŚWIEBODZIN. XD.
Korsarz
Korsarz 22.05.2019, 14:26
Dopuszczalny termin do referendum o odwołanie Burmistrza coraz bliżej. Wydaje się że to jest nieuniknione. Wydatkowanie kasy społeczności miasta wg uznania i kolesiostwa jest skandaliczne. Nieuzasadnione wkładem pracy i wbrew regulaminom premiowanie otoczenia woła o pomstę . Zakup kosztownych gadżetów za miejską kasę -co to jest . Nieuzasadnione wyjazdy służbowe - . Chybione pomysły inwestycyjne -. Chaos w administracji miejskiej . Brak decyzyjności .To jest kierowanie miastem? Przecież takie były między innymi zarzuty na czarnej liście . Czyżby słowa Przewodniczącego Rady Olesiaka były prorocze ?. .
Rojek
Rojek 27.05.2019, 08:42
Korsarz standardowo stawia poważne zarzuty, nie popierając ich niczym. Proszę się nie zdziwić, gdy ktoś życzliwy złoży na Pana doniesienie do prokuratury w związku z tymi pomówieniami i szarganiem dobrego imienia. Nie pomoże wtedy chowanie się za pseudonimem. Bez pozdrowień.
Korsarz
Korsarz 28.05.2019, 22:52
Pani czy Pan Rojek trudno mówic o merytorycznej dyskusji gdy się jest bezradnym. Aspekt prawny powinien być znany osobom z nawet mglistym pojęciem o paragrafach. Mój opis nowego zarządzania miastem jest na pewno subiektywny ale rzeczywisty.. Ja z kolei Pana,Panią pozdrawiam bo w europie ludzie nawet nie znający się uśmiechają się do siebie ,gdy mijają się na ulicy .
Emigrant
Emigrant 22.05.2019, 22:57
Równie dobrze referendum może pogonić krzykacza Tomalaka, może wtedy jego synek wreszcie zamknie się ze swoimi komentarzami na FB.
SENIOR
SENIOR 21.05.2019, 22:40
a gdzie burmistrz znów w podróży to mamy burmistrza czy podróżnika a może oczyszcza jezioro ale sam ?
m
m 21.05.2019, 19:20
W glińsku budowane jest kompleksowe centrum rekreacyjno-sportowe za 1mln zł, teraz jeszcze plac za 180 tysi? Serio?

Pozostałe