Co dalej z oświatą w Świebodzinie?

  • 08.05.2019, 09:15
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
708_2_07052019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jakość edukacji pozostawia wiele do życzenia, twierdzą nauczyciele.

Reformy wprowadzane przez kolejne ekipy rządzące nie przynoszą pozytywnych efektów. Niezależnie jednak od władzy centralnej, na poziom i jakość nauczania maja wpływ również samorządy. Jak burmistrz Świebodzina zapatruje się na kształt oświaty w mieście?

Elżbieta Samsel-Czerniawska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sygnalista
Sygnalista 22.05.2019, 06:40
Lubuszanie maja racje,glosujac na KONFEDERACJE ! Konfederacja to: obrona dzieci nienarodzonych,obrona Polakow przed roszczeniami bezpadkowymi wysunietych i podpisanych przez Trumpa na wniosek lobby zydowskiego w sumie 300 miliardow dolarow a w zamian ziemie i bogactwa naturalne,budynki kiedy Polacy nie beda wstanie splacic.Zabronic marszy teczowych na ulicach,zabronic edukacji seksualnych dla dzieci przez teczowych,zabronic szczepienia dzieci szczepionkami,ktore nigdy nie byly zbadane pod wzgledem szkodliwosci na organizm.Pociagnac do odpowiedzialnosci ludzi,ktorzy doprowadzili do zniszczenia i sprzedazy za pare groszy gospodarki Narodowej obcym. Ktora odbudowywali nasi dziadkowie rodzice i my. PIS i PO to jedno zlo wspolpracuja z obcymi na szkode Narodu.... Jezeli glosujesz na POPIS sam sobie dzieciom i wnukom szkodzisz. Pomysl o dzieciach i nie badz bierny wobec potomstwa.
Sygnalista
Sygnalista 22.05.2019, 05:58
:Jak reformy wprowadzane przez kolejne ekipy nie przynosza pozytywnych efektow: To powinno edukowac sie w internecie. Dotyczy to nauczycieli jak i mlodziez. Strony warte uwagi to: Centrum Edukacji Powisle, :CEP Powisle: : Media Narodowe: ;W realu24 :eMisja: :Warto to wiedziec: :Telewizja Narodowa: Bardzo ciekawe ma programy pochodzacy ze Swiebodzina Krzysztof Lech Luksza w realu 24 czy w Mediach Narodowych.

Pozostałe