Niedziela, 16.06.2019

Na wozie drabiniastym i drukowanymi literami

  • 02.04.2019, 17:32 (aktualizacja 04.04.2019, 13:25)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
703_2b_02042019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wójt przekonuje mieszkańców.

Mieszkańcy Rusinowa są zniesmaczeni. Powód? Zachowanie wójta sąsiedniej gminy. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

świerka żyje
świerka żyje 14.04.2019, 09:18
A myślałem, że ciemnota występuje tylko na wschodnich częściach pis-Polski a tu patrzcie państwo (nie obywatele) na zachodzie też ta choroba występuje,ale już niedługo minie bo" wschodnie"roczniki już wymieraja
Lubrzanin
Lubrzanin 07.04.2019, 20:25
A czemu cicho jest o odwiercie w witoslawiu. Kilka set metrow od rusinowa a nie kilometrow. Stronnicza telewizjo
NK
NK 05.04.2019, 23:05
I niech ktoś teraz powie mi że rządzący nie są stronniczy, bo z tego co mnie uczono to wójt jest przedstawicielem ludzi, ich głosem. Niestety nie ten Pan... Tylko pogratulować baraku inteligencji i opamiętania, a chciałbym usłyszeć wypowiedzi niezależnych ekspertów co sądzą na ten temat. PGNiG od dawna szykowali się na te tereny co wyjaśnia dlaczego wody gruntowe nie są pod ochroną,. Przykry jest fakt za jakich durni nas uważają, zrobią wszystko żeby ludzie wierzyli w ich kłamstwa.
NW
NW 09.04.2019, 17:56
Wójt gminy Lubrza jest głosem mieszkańców gminy LUBRZA :) Niezależni eksperci obecni na spotkaniu tłumaczyli, że budowa geologiczna obszaru uniemożliwia przepływ wody ponieważ warstwy wodonośne nie są ciągłe, a odwiert jako metoda wydobycia jest najmniej ingerencyjna. Co to znaczy, że wody gruntowe nie są chronione? Wszystkie wody w Polsce są chronione, w mniej lub bardziej restrykcyjny sposób. Jak ktoś wpuszcza ścieki do jeziora, to dostaje mandat, a takie inwestycje są szczególnie kontrolowane. Największa kopalnia PGNiG Lubiatów (13+1 odwiertów) znajduje się na terenie puszczy Noteckiej (16 rezerwatów), czyli nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Lubrza
Lubrza 07.04.2019, 23:06
I jest po stronie ludzi, mieszkańcy Lubrzy nie protestują, a odwiert ma być na terenie ich gminy. Protestują ci "zza miedzy" Rusinów i podburzają jeszcze Glinisk i Witosław, którzy mają jeszcze dalej. Zrobimy na złość sąsiadom - jak Kargul z Pawlakiem.
zorro
zorro 05.04.2019, 21:52
Jak mieszkańcy Rusinowa nie chcą odwiertu, to rozumiem, że przesiadają się od zaraz na rower i hulajnogę? Bo ropy nie dostaną, a trochę sportu im się przyda.
Lufa
Lufa 05.04.2019, 17:45
Zesrala sie bieda i placze. Ktos podburzyl wiesniakow a ci sie ciskaja
leśnik
leśnik 04.04.2019, 21:32
EEE ludzie a jagody poziomki, grzyby i inne rzezy z okolicznych lasów można pozyskiwacz czy nie ??????????????????????????????????????????????????????
Ik.
Ik. 04.04.2019, 16:44
Brak słów na zachowanie wójta. Cale szczęście, że w Rusinowie mieszkają ludzie inteligentni, kulturalni i świadomi zagrożeń.
?
? 13.04.2019, 09:42
z tym bym dyskutował,, ludzie inteligenci"
Katia Katia
Katia Katia 03.04.2019, 23:36
Zaproszeni eksperci mówiąc o zagrożeniach uzywali pieknej gry słów. Nikt nie dał gwarancji,ze nic sie nie wydarzy.W odpowiedzi padaly takie słowa jak: najczęściej,dotychczas,najprawdopodobniej,w duzej mierze itd. Zaden z nich nie użył słowa: na pewno.gwarantujemy,dajemy głowę...bo przy takich inwestycjach nikt nikomu nie mozę niczego zagwarantować...a juz na pewno nie bezpieczeństwa. Natura rządzi sie swoimi prawami...
100%
100% 07.04.2019, 23:14
To może jeszcze zablokują ruch na S3 i A2. Nikt przecież nie da gwarancji ze nic się nie wydarzy, tyle cystern z paliwem tamtędy jeździ.....
Adamek
Adamek 03.04.2019, 23:33
Pan Skonieczek błyskotliwością nie zaskakuje...Na spotkaniu byli sami jego poplecznicy.Do spotkania ktos go przygotował wyjatkowo dobrze.Wiedział jak je poprowadzic, aby zmeczyc ludzi długimi wypowiedziami,zarówno swoimi jak i "ekspertów",odsuwając zadawanie pytań...technika znana od lat i stosowana w wielu przypadkach.
Karolina
Karolina 03.04.2019, 23:23
Wójt Lubrzy to zwykły /usunięte przez moderatora/...wiedzą o tym juz wszyscy i nikt nie spodziewał sie,ze tym razem zachowa sie jakos wyjatkowo grzecznie i kulturalnie.Z jednego prostego powodu...wójt nie wie,co oznaczaja te dwa słowa...ale może gdyby napisac mu je drukowanymi literami to KTO WIE
Anty
Anty 03.04.2019, 20:23
Odkąd PGNiG zrobiło przelew
lubuszanin
lubuszanin 03.04.2019, 10:28
Od kiedy Skonieczek mianuje się wójtem Skąpego?

Pozostałe