Piątek, 26.04.2019

Zarezerwowane miejsca na parkingu przy urzędzie

  • 29.01.2019, 17:42
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
694_1_29012019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Internauci wypominają burmistrzowi, że nie takie były jego obietnice.

Dla kogo zarezerwowano miejsca na parkingu obok urzędu?

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Haha
Haha 6.02.2019, 02:46
Drugi zastępca burmistrza już jest. Kolejne miejsce parkingowe bedzie zarezerwowane dla władzy.
Heniek
Heniek 4.02.2019, 21:25
Coście się uczepili tego parkowania a nie łaska na pieszo podejść do urzędu, może wam wjazd do środka urzędu zrobić?.A z Ciebie Korsarz to wielki Chojrak a mieszkańców którzy głosowali na Burmistrza zostaw w spokoju, to był świadomy wybór. Co Tobie tak du.ę ściska że tak szkalujesz nowego Włodarza?
Mietek
Mietek 5.02.2019, 19:34
Idź do pracy gdzieś na obrzeżach miasta, np RECARO, INGRAM, ADIENT, wyjdź z pracy na "15min", żeby załatwić sprawę w urzędzie i jeździj 10 min szukając miejsca parkingowego. Wtedy zrozumiesz, dlatego ten parking pod urzędem powinien być rotacyjny. Nieładnie Panie Burmistrzu, nie to Pan obiecywał.
tu mieszkam
tu mieszkam 7.02.2019, 22:30
Brawo brawo i jeszcze raz brawo za rozsądny wpis
Alan
Alan 3.02.2019, 20:08
30minutowy parking, kiedy Burmistrz z policją się tym zajmą? Przed wyborami były obiecanki, to teraz proszę je spełnić. Kontrola i kto parkuje dłużej mandat - tydzień, może dwa i sytuacja sama się wyklaruje.
M. Arens
M. Arens 3.02.2019, 19:07
Od dawna mnie intryguje niezagospodarowany plac pomiędzy stolarnią, a ulicą Kilińskiego. Naprawdę nic z nim nie da się zrobić ? A chociażby płatny parking dla tych spod Urzędu albo Lemedu.
Czysty Świebodzin
Czysty Świebodzin 1.02.2019, 13:01
Do pani Redaktor.
Urzędnicy i petenci parkują swoje samochody na całej długości ulicy Kilińskiego. Może Pan Burmistrz zechce przyjść w godzinach przed pracą urzędu i po zakończeniu.
Kiedy wyniosą się na Błonia? Korkują miasto bezmyślnie pogarszając bezpieczeństwo na ulicy. Policja wie kogo to samochody i nie upomina tylko udaje że nie ma problemu. Na miejscu dla osób niepełnosprawnych przy urzędzie też cały czas parkuje pracownik urzędu "niepełnosprawny nieporuszający się na wózku" - zobaczy pani o kim piszę?
Dariusz
Dariusz 1.02.2019, 06:43
Większość tych komentarzy pod materiałami politycznymi pisze pewnie jedna osoba. 90% z nich jest negatywnych, a nie rzadko wręcz wulgarnych i agresywnych. Jak to jest, że pod tym samym materiałem na Facebooku są same słowa wsparcia i poparcia dla decyzji nowego burmistrza? Do tego od pewnego czasu te komentarze płynące z falą nienawiści są ostro plusowane, w przeciwieństwie do tych nawołujących do spokoju. Jakiś frustrat ma tu niezłe używanie. Dziwnym trafem jak trzeba się podpisać z imienia i nazwiska pod swoją opinią to już nie tak łatwo pluć na kogoś. Pozdrawiam zajadłego frustrata.
Korsarz
Korsarz 2.02.2019, 18:42
Trudno się zgodzić z Tobą Dariuszu ,ponieważ trzeba oddzielić słuszną krytykę od mowy nienawiści. Krytyka dotyczy niestety nieudolności młodego człowieka któremu marzenia się spełniły. Zły wybór części mieszkańców, którego skutki dla organizacji miasta będą opłakane już są widoczne. Niestety do rozpisania referendum trzeba czekać jeszcze siedem miesięcy , chyba że wbrew rodzicom i złym duchom sam zrezygnuje prędzej. Pisałem że pisarzowi z sądu bez zaplecza personalnego, politycznego, trudno będzie zarządzać miastem , to nie jest mowa nienawiści tak po prostu jest. Obecny burmistrz wiedział o swojej słabości dlatego jak ognia unikał polemik na żywo bo bał się że zostanie ujawnione jego nieprzygotowanie na te wybory. Dzięki internetowi i pospolitemu ruszeniu wygrał wybory. Wydanie czarnej oszczerczej,ubliżającej ulotki to jest twoja właśnie retoryka. Sprawa ulotki wg mnie jeszcze nie jest zakończona . Służby może sprawdzają kto jest autorem kto kolportował i że osiągnięto cel. To nie jest tak ze tylko jedni zwolennicy obecnej władzy mogą pluć i ubliżać ,ma Pan odpowiedź ze zwolennicy porządku i kompetencji nie stosują mowy nienawiści.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 2.02.2019, 08:23
Szanowny Dariuszu, oj mam wrażenie, że masz jakiegoś dziwnego FB.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 31.01.2019, 21:54
No tak własność gminna własnością Burmistrza i zastępcy a my mieszkańcy gorszy sort super!!!
Kolega
Kolega 31.01.2019, 20:23
Ale bzdury ... inwestor zca ... a jak będzie płatny to zca tez wrzuci monetę i bilecik za szybę!?
eDyta
eDyta 31.01.2019, 20:03
Nigdy nie było blokad jakoś każdy sobie radził. Parking dla z-cY,niech przyjeżdża o 7:00 to znajdzie miejsce. W tej chwili 3 miejsca 24h i7 dni w tyg zablokowane. Przed wyborami afera parking urzędników a teraz to już „ imienne”.
Fg
Fg 31.01.2019, 19:27
Ciekawe kiedy nowy burmistrz zacznie pracować na rzecz miasta.Wybory minęły czas na działanie.
AJCH
AJCH 31.01.2019, 12:57
Jeśli to gminy, to ma być płatny! Ja chcę tam jechać i zaparkować.
Jak ktoś nie chce płacić, ma duży parking przy deptaku/błoniach.
Ile razy jadę do miasta wszystko zajęte - gmina zajęta, pod kościołem/Urfa zajęte, Przy Loro zajęte i przy bibliotece. Od kiedy jadę do miasta parkuje na płatnym za 3 zł pod LORO. Miejsce jest, ale troszkę trzeba przejść pod gminę.

Pozostała częsc komentarza została usunięta przez administratora.
były mieszkaniec
były mieszkaniec 30.01.2019, 21:48
Widziały gały kogo wybierały.
zainteresowany
zainteresowany 30.01.2019, 20:26
Czekam na szczęśliwych inwestorów, którzy zostawią w mieście miliony, bo mogli swobodnie zaparkować przed urzędem. Nie wiem jak Warszawa daje radę, jak tam zaparkować normalnie się nie da...
Ala Sosnowska
Ala Sosnowska 30.01.2019, 19:52
W Sulechowie czy Nowej Soli, pół godziny parkowania kosztuje 50gr, kwota do przyjęcia dla każdego. Rozwiązanie super.
Też czasami tam parkuję
Też czasami tam parkuję 7.02.2019, 22:37
Przecież tematem są blokady na parkingu przy UM w Świebodzinie a nie płatne parkingi. Pani zamydla poruszony faktyczny temat tak jak to zrobił Pan Burmistrz w reportażu. Blokady dla wybrańców . Przez 24h/dobę, 7dni w tygodniu wyeliminowano 3 miejsca parkingowe dla mieszkańców Swiebodzina, to jest według Pani w porządku?
Precz
Precz 6.02.2019, 02:50
Odezwała się pani lansujaca się przy nowym burmistrzu. Wszędzie pełno baby. Spolecznica na 102. Tragedia
Dariusz
Dariusz 7.02.2019, 08:17
Nie dość, że hejter to jeszcze internetowy kozak. Piękny popis głupoty.
Jan
Jan 30.01.2019, 18:38
"Prawnik" bez doświadczenia
Podpisany
Podpisany 30.01.2019, 07:18
Ale kłamstwo... Przecież tam parkuje tylko Pana zastępca... Taaaa, inwestor.
Edek bez kredek
Edek bez kredek 29.01.2019, 20:35
No dobrze, a znak informujący o max postoju 30min? Dlaczego nie jest respektowany? Gdzie jest policja? Może Pan Burmistrz postara się, żeby policja lepiej dozorowała parking pod urzędem? Przypominam, że obiecał Pan się tym zająć przed wyborami, taka odpowiedź jak ta w tym wideo-artykule jest niesatysfakcjonująca. 30 minut to właśnie jest rotacyjny system (mówi Burmistrz o tym w tym wywiadzie), dlaczego nie jest to kontrolowane?
Nie VIP
Nie VIP 7.02.2019, 22:39
Znak dotyczy tylko nas mieszkańców a nie dojezdnych VIP-ów 😃
m
m 29.01.2019, 19:12
/.../ i tyle. Przed wyborami próbując zjednać wyborców pisał jedno, a po wyborach, nagle zapomniał. /.../, ale czego można by wymagać od prawnika? Na pewno nie prawdomówności.
Dariusz
Dariusz 30.01.2019, 07:25
Czego zapomniał, bo nie rozumiem? Przecież powiedział, że działa w tym temacie i jest po wstępnych rozmowach ze Starostą. Przecież sam sobie tego nie zrobi z dnia na dzień, w oderwaniu od powiatu. Litości! Więcej racjonalnego myślenia, mniej zjadliwych emocji i uszczypliwości.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 31.01.2019, 21:51
Szanowny Dariuszu, chodzi głównie o to co obiecywał przed wyborami odnośnie respektowania znaku przed parkingiem koło U.M

Pozostałe