Piątek, 18.01.2019

Śmietnisko na śmietnikach nie znika

  • 8.06.2018, 10:06
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
651_2_08062018.mp4
Wizytówka miasta.

Burmistrz rozkłada ręce. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M. Arens
M. Arens 13.08.2018, 16:27
Porzucane samochody , bez szyb, bez powietrza owinięte jakąs fruwającą na wietrze folią , szpecące swoim wyglądem place czy ulice to to też chyba smieci !? Przykładem to choćby Passat od wielu miesięcy " parkujący " na placu przed Intermarche. Nie ma on nr rej. ale pewnie można sprawdzić nr silnika w jakiejs bazie utraconych pojazdów ? W każdym razie niech nikt nie mówi, że własciciela nie można znalezć bo wtedy ubieganie się o podwyżki przez odpowiednie służby są smieszne.
przechodzień
przechodzień 20.08.2018, 16:05
To nie jest pasat a golf. Poza tym wszystko się zgadza. Za 10 lat przyjedzie archiwum X zdejmie odciski z kierownicy i wykryje, że samochód uczestniczył w przestępstwie np. napadzie na Bank, albo zwyczajnie został ukradziony w np. Krakowie.
Korzystająca ze śmietnika na zdjęciu
Korzystająca ze śmietnika na zdjęciu 8.06.2018, 16:27
Jeśli wszyscy będą płacić za śmieci, a nie podrzucać do śmietników osiedlowych (jak ten na zdjęciu), to na pewno sytuacja się poprawi. Czy jest jakaś kontrola nad tym kto płaci, a kto nie?
Czysty Świebodzin
Czysty Świebodzin 8.06.2018, 11:47
1. Ceny za segregowane śmieci spowodował monopol spółek działających na rynku. Gminy nie mają pojęcia ile te samochody przejeżdżają kilometrów i jakie są koszty a tym bardziej zyski tych spółek. Brak konkurencji to już oddzielny temat - firmy nie wchodzą sobie w "drogę" i podzieliły się rynkiem.
2. Pojemniki na śmieci mają klapy tak ciężkie że jak zostaną już otwarte to są zasypywane do bólu. A pozostałe dalej stoją puste!
3.Dzieci i osoby starsze nie otworzą samodzielnie pokrywy śmietnika!!!
4. Wrony i inne ptactwo roznoszą po całym terenie śmieci z otwartych pojemników. Sprzątanie tego bałaganu jest niewystarczające!
5. Gdzie są wiaty na śmietniki ?
6. Śmieci są podrzucane przez innych mieszkańców i wrzucane jak leci aby tylko się ich pozbyć. Więc jak sprawdzić kto prowadzi segregację śmieci w domu a kto nie?
7. Wywóz mebli i innych przedmiotów gabarytowych to fikcja.
8. Ludzie grzebiący w śmietnikach i wyjmujący puszki z pojemnika żółtego to "bar szybkiej obsługi"
mieszkaniec
mieszkaniec 22.08.2018, 11:06
ad.pkt 2 i 3 - szkoda, że kontenery nie mają przesuwanych klap.

Pozostałe