Będzie pauza w ŚDK

  • 5.01.2018, 19:11
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Będzie pauza w ŚDK
Co z kinem w trakcie remontu?

Budynek Świebodzińskiego Domu Kultury straszy złuszczoną elewacją czy farbą. Niedługo jednak jego wygląd, tak zewnętrzny, jak i wewnętrzny, ma się zmienić. Przewidziany na ten rok remont ma objąć rozbudowę placówki. Miłośnicy seansów filmowych mogą mieć problem z oglądnięciem najnowszych hitów, bo kino siłą rzeczy będzie musiało mieć przerwy w działaniu. Podobnie będzie z innymi imprezami. Jak z tej sytuacji planuje wybrnąć dyrektor Domu Kultury?

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ARek
ARek 7.01.2018, 21:38
Czyli jak kupiłem bilety na kwiecień na kabaret to spokojnie się on odbędzie? Bo rozważałem wyjazd na Ani Mru Mru do Sulechowa...
Sceptyk
Sceptyk 5.01.2018, 23:57
Niech mi ktoś wyjaśni, jakim cudem remont -a raczej rozbudowa, na którą jeszcze nie ogłoszono przetargu, ma skończyć się wg pana dyrektora w kwietniu? A wcześniej maja w niej być przerwy? To jakaś piramidalna głupota! Ale chyba sami w to wierzą, bo bilety na Ani Mru Mru sprzedają i na jakiś teatr. Takie rzeczy tylko u nas!
Mieszkanka
Mieszkanka 7.01.2018, 19:27
Proszę słuchać ze zrozumieniem. Imprezy są zaplanowane do końca kwietnia, a remont powinien dopiero wtedy ruszyć, jak i nie później, bo wiadomo, znalezienie firmy, możliwość złożenia oferty firm budowlanych - to wszystko trwa... To wg Pana lepiej nie remontować i niech budynek sam się zawali za jakiś czas? Czy lepiej zrobić kilkutygodniową czy kilkumiesięczną przerwę w działalności Domu Kultury, aby potem cieszyć się nową ofertą, nowym komfortem???? Nie rozumiem Was ludzie! A Pani Redaktor takim samym tonem zadaje pytania, jak Pan Sceptyk powyżej stawia wykrzykniki przy wyrazie "głupota"- trochę profesjonalizmu!
Sceptyk
Sceptyk 8.01.2018, 15:54
A kto mówi, że źle, że rozbudowa? Calą duszą i sercem ją wspieram, licząc na nową erę dzialalności ŚDK. Po prostu pan dyrektor wypowiada się mało precyzyjnie- mówiąc, że wszystko zakończy się do końca kwietnia nie jest oczywiste-czy remont czy czynności poprzedzające. Także dziękuję za oświecenie w kwestii "co dyrektor miał na myśli".
Mieszkanka
Mieszkanka 10.01.2018, 09:59
Dyrektor wyraźnie mówi, że gmina przygotowuje się dopiero do przetargu, a kiedy firma budowlana wejdzie do Domu Kultury, tego nikt nie może wiedzieć, ani powiedzieć. Aż z ciekawości obejrzałam materiał raz jeszcze, czy naprawdę ktoś może mieć problemy ze zrozumieniem... Nikt w materiale nie powiedział,że remont skończy się w kwietniu, tak jak Pan powyżej napisał... Nie wiem, skąd Pan to wywnioskował.

Pozostałe