Tysiąc na seniorów

  • 5.12.2017, 19:42
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Tysiąc na seniorów
W budżecie gminy nie ma na dojazdy dla seniorów.

Nie będzie transportu publicznego dla seniorów. W odpowiedzi na naszą petycję urzędnicy wykazują, że byłoby to nieopłacalne. Ponadto należy pamiętać, ze budżet gminy ma swoje ograniczenia – czytamy w odpowiedzi. Burmistrz radzi emerytom jeździć autobusami PKS z Widoku lub osiedla Łużyckiego na dworzec autobusowy. Przekonuje również, że nie ma w planach powołania spółki gminnej, która realizowałaby zlecenie transportu. Trudno powiedzieć, dlaczego burmistrz nie potrzebuje tego,  by dowozić dzieci do szkół.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Potencjalny pasażer
Potencjalny pasażer 5.12.2017, 22:27
Skoro tak, to może Burmistrz wynegocjuje w PKS tanie bilety na terenie miasta (ewentualnie zaoferuje dopłatę). Mnie się wydaje, że jadąc np. z Dworca do Postępu, trzeba wykupić bilet do Rusinowa (proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę). Skorzystałby PKS i pasażerowie.
Maria
Maria 5.12.2017, 21:56
Na szkoły nie ma, na seniorów nie ma. To na co jest?
Złośliwiec
Złośliwiec 5.12.2017, 22:55
Na dojazdy piłkarzy
http://www.swiebodzin.tv/wiadomosci/813,dookola-swiata-za-publiczne-pieniadze
Maria
Maria 5.12.2017, 23:15
Nie wierzę! To już szczyt wszystkiego! Przecież te pieniądze starczyłyby na transport dla seniorów. Albo na pedagoga dla szkoly jak potrzebuje. Widać, kto jest najważniejszy dla ratusza. Czy ci piłkarze są jakąś reklamą miasta, jego wizytówką? Jakiś mamy pożytek z nich? To jakis absurd.
Emeryt
Emeryt 5.12.2017, 21:49
Nie mam potrzeby głosować na obecnego burmistrza i proponuje mu odebrać transport służbowy. Niech spaceruje dla zdrowia.

Pozostałe