Kto zamyka usta dziennikarzom?

  • 21.11.2017, 20:02 (aktualizacja 21.11.2017 20:11)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Kto zamyka usta dziennikarzom?
Czy media publiczne są upartyjnione?

Pierwsza część cyklu debat " Wspólny mianownik" zorganizowanych we współpracy z Siecią Obywatelską "Watchdog" Polska i Instytutem Spraw Publicznych. 

Podziękowania dla Pani Iwony Balcewicz oraz Świebodzińskiego Domu Kultury za pomoc w zorganizowaniu. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ITP-sygnalista
ITP-sygnalista 9.12.2017, 05:24
Prawda,wiedza i pelna swiadomosc Narodu,kto nami rzadzi to smiertelne zagrozenie dla obecnego rzadu i ich poprzednikow!!!
Dominik
Dominik 4.12.2017, 11:53
Oby jak najmniej tych popapranców z Pisu w naszym miescie
POdPiS
POdPiS 29.11.2017, 20:28
Socjalistyczna Republika PiS czy PiS'owska Republika Ludowo-Demokratyczna ze swoją telewizją i czasopismami - czy tego na pewno chcą Polacy? Skąd obecna władza bierze swoich wyznawców? Powstało nowe wyznanie.
OBYWATEL
OBYWATEL 28.11.2017, 11:18
Media publiczne zawsze były i będą upublicznione, bo tego typu hasła jak "stanowisko prezesa tvp" ma być odpartyjnione to bzdura na resorach. proszę Państwa, przestańmy wierzyć w jakiś nierealny byt, iż urzędnik ,strażak, nauczyciel, sklepikarz itd itp ma być nie wiem... czysty od poglądów, czy coś w tym stylu. Rząd musi przedstawiać wizję tego jak chce działać i robi to niezależnie która partia rządzi. Było SLD,Po,AWS itd itp. ZAWSZE JEST TAK SAMO.. Chyba że zlikwidują telewizje państwową.
POdPiS
POdPiS 29.11.2017, 20:49
PiS to nie partia polityczna, a nowe WYZNANIE i w tym jest problem. Ze ślepymi wyznawcami nigdy nie da się porozumieć.
GlayDa
GlayDa 3.12.2017, 19:20
Ależ tow. POdPisovie. POmyliliście z bolszewizmem, dawno już nie rozumiecie, co się wokół Was dzieje.
KochamPiS
KochamPiS 6.12.2017, 19:29
Pamiętajcie! PiS ze swmi ślepymi wyznawcami NIE SPOCZNIE!
66-225
66-225 26.11.2017, 22:41
Świebodzinem rządzi POlszewia , rączka rączkę myję! Ale wszystko ma swój koniec, wyginięcie jak dinozaury oby do wyborów.
BędzieKiepsko
BędzieKiepsko 6.12.2017, 19:41
Typowy WYZNAWCA sekty PiS ! nie zna historii i nie wie że każdy tyran w końcu zostaje obalony, niewiele rozumie itd.
senior
senior 2.12.2017, 18:44
nigdy w Świebodzinie pis nie zdobędzie żadnej władzy nie potrzeba mam kłamców oszustów i partii dla której wzorem do rządzenia jest PZPR tamtych pogoniliśmy to i tych pogonimy precz z łapami od Świebodzina
AntyGłupek
AntyGłupek 6.12.2017, 19:58
ZAUWAŻCIE, że PiSowscy Kaczyści, to zawsze ludzie AGRESYWNI, HAMSCY i często po prostu GŁUPI :-)
PeNer
PeNer 3.12.2017, 19:27
Mylicie się Seniorze.
ITD
ITD 23.11.2017, 19:38
Wylaczylem wszystka Tv a wlaczylem rozum. Dziala to uzdrawiajaco na nasz comfort I zdrowie psychiczne Mniej (s) tresuje sie!
POdPiS
POdPiS 29.11.2017, 20:14
Mam dość tej czerwonej telewizji moderowanej przez partię rządzącą.
makaro
makaro 22.11.2017, 20:07
Drodzy Państwo.Zaczęliście rozmowę od podstawowego problemu.Od wiarygodności Wiadomości i TVP Info.Jeżeli oglądam wiadomości,a staram się tego nie robić od 2 lat,żeby utrzymać zdrowie psychiczne robię co jakiś czas experyment.Oglądam w dany dzień 5 różnych programów emitujących wiadomości.Na jednym pan Marian znalazł 4 porzucone kacze jaja,zabrał je do kurnika i kury wysiedziały kaczki które pięknie teraz chodzą po zagrodzie.Iny program- Nie 4 a 2,nie porzucone tylko zabrał dla matki .Inny program.Tak,4,ale je porwał bo chciał się zemścić bo to wina Tuska.Inny program.Tak uratował,nie 4 a 16 bo matka i ojciec odlecieli do Anglii do pracy na zmywak bo to wina PO.Póżniej się rozmydliliście.Tak,racja.TVP ma misję.Ale rzetelność wiadomości to podstawa,rzutująca na oglądalności reszty programów.Uwielbiałem teatr w poniedziałki,programy naukowe jak sonda itp.A teraz?Omijam omija daleko.Wracając do rozmydlenia.Skoro TVP pobiera abonament,dostaje dotacje z państwa ,czyli po 2 kroć czerpie korzyści,a stacje komercyjne ,które wielokrotnie wygrywają w oglądalności ,nie mają dotacji budżetu to w czym problem?Czy p.Kurski jest apolityczny?hmmmm...TVP powinien zarządzać menadżer a nie polityk.I to z żadnej partii.Zauważcie,co się dzieje z redaktorami w TVP i PR którzy mają inne zdanie?Traci publiczny operator na autorytetach,nie wg niego.Proste i zwykłe rozwiązanie.Pan,Pani lubi Bied...kę,Pan,pani lubi Tes..co.I idę tam gdzie chcę.Proszę wszystkie kanały TVP wprowadzić na platformy cyfrowe,ja jako obywatel zadecyduję czy chcę je oglądać i dopłacić do abonamentu 20 zł i je oglądać czy nie.I to my,obywatele podejmiemy decyzję co dwa lata,czy chcemy słuchać PO,PIS,Niezależna ,PSL itp itd cdn.Na prostym przykładzie zobaczcie,bardzo oglądalny program kabaretowy poszedł do P...u.Czemu? Niewygodne tematy?A za PO nabijali się Posiedzeniem Rządu.
dobranoc
ps
wolę wiadomości w necie,widze tytuł artykułu i już go nie otwieram:))) to jest moc wyboru.
Srułe.
Srułe. 21.11.2017, 21:16
Proszę, proszę, "nłowczesne" się żalą. To teraz niech poczują jak się czuła inna część narodu polskiego przez 8 lat ich nierządów. Prawda boli, co?
uczeń
uczeń 5.12.2017, 21:01
a co się tak tow. "senior" denerwuje , że emeruturkę ubekowską zabrali???
senior
senior 23.11.2017, 22:13
tu piszą ludzie poważni a nam normalnym Polakom z drugiego sortu nie potrzeba bełkotu pisowskiego partii która opiera się na kłamstwie i braku tolerancji wobec innych mój komentarz i tak jest umiarkowany
Glajda
Glajda 3.12.2017, 19:24
Pomyliliście się tow. Seniorowie. Nareszcie nasze społeczeństwo się rozwija. Nie jak za Waszej komuny i POpapraństwa w sojuszu z bamberstwam.
PeNer
PeNer 26.11.2017, 07:35
A kto to takieńki ten drugie sort.Czy to zdezwlewani towarzysze?ORMO-wcy ?
Polak
Polak 7.12.2017, 13:00
PiS posortował obawateli Polski na PiSorów (czy. pierwszy sort) i Polaków (czyt. drugi sort).
Popdis
Popdis 27.11.2017, 08:07
Polska trudny język co???
PeNer
PeNer 27.11.2017, 14:58
Oj oj trudnieńki.
senior
senior 26.11.2017, 23:30
drugi sort to ci Polacy co mają godność i nie zeszmacili się wierząc kłamcom i dojnej zmianie która łupi naród nowymi podwyżkami emerytom też dali 500 zł bo i po co lepiej dać królikom to ich elektorat kupiony za społeczeństwa pieniądze
GlayDa
GlayDa 29.11.2017, 08:47
To znaczy komuchom i POpaprańcom
Polak
Polak 7.12.2017, 13:03
Komuch = członek PiS

Wystarczy spradzić listę PiS
GlayDa
GlayDa 8.12.2017, 09:25
Spradziłam, no co? Tam nie ma komuchów. Proszę o konkrety.
POdPiS
POdPiS 9.12.2017, 07:37
WYZNAWCA PiS nie dostrzeże belki w oku swoim :-)
ID
ID 8.12.2017, 21:40
... to tak pierwszy lepszy: Piotrowicz, Krasucki ... jeszcze?
GlayDa
GlayDa 9.12.2017, 23:21
Proszę o dalsze nazwiska. A np.Alek, Leopold, Litwin.....itd. To kto?
Histor
Histor 10.12.2017, 19:09

Komentarz zablokowany

Dyskutujemy na argumenty - nie inwektywy.

ID
ID 10.12.2017, 16:26
Proszę bardzo dalsze nazwiska: ...Czabański, Jasiński, Karski, Kryże, Łopiński, Pietrak, Wolski... jeszcze? ... Ale dalej to sobie sam znajdź w internecie.
Polak
Polak 8.12.2017, 06:01
Nie dajmy się PiSowskim patologicznym kłamcom! Agresja, hamstwo i głupota, to wymóg przyjęcia w szeregi PiS. Polacy - czyli ten drugi sort, nie ugnie się przed głupotą PiSowców.

Pozostałe