Niedziela, 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Na zdrowie!

  • 7.11.2017, 20:04 (aktualizacja 10.11.2017 21:03)
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Na zdrowie!
Można składać podpisy pod projektem, który ma zwiększyć finansowanie służby zdrowie.

Pracownicy zawodów medycznych chcą wprowadzenia pod obrady parlamentu projektu ustawy zwiększającej nakłady na służbę zdrowia. Potrzebują jednak podpisów.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pacjentka
pacjentka 12.11.2017, 19:08
mnie najbardziej denerwują zapisy do specjalistów. Najpierw pani w rejestracji mówi (w ostatnim tygodniu sierpnia), proszę przyjść w październiku, wtedy będą zapisy. Przychodzę 2 października (bo 1 było w niedzielę), a pani, że na ten rok juz nie ma miejsc. Pytam, kiedy były, skoro sama mnie poinformowała, że będą w październiku... odp " a no, takiego jednego dnia pani doktor przyszła i kazała zapisywać" skandal! rozumiem, ze dostały się tylko osoby znajome, które dowiedziały się w tym specjalnym dniu? Proszę o uregulowanie tej sprawy. Regularne wizyty u specjalisty są niezbędne!!!! A nie jak uda mi się zarejestrować.
M. Arens
M. Arens 17.11.2017, 17:53
Mnie taka przyjemnosć też spotkała na dodatek wydłużona nieco. Rzecz wyglądała następująco : Proszę przyjsć w przyszłym roku bo w tym zapisów już nie ma. Przychodzę w styczniu i słyszę proszę przyjsć w marcu. Przychodzę w marcu i słyszę proszę przyjsć w maju . Poprosiłem o konkretny dzień i przyszedłem jako pierwszy pacjent. UFF, zostałem zapisany na... pazdziernik.
ja
ja 12.11.2017, 20:52
Dokładnie to jest skandal. Kontrola lekarska powinna być regularna. Sektor prywatny tak dobrze kwitnie tylko dlatego, że publiczny daje d...
OBYWATEL
OBYWATEL 10.11.2017, 11:19
Zważywszy na fakt, jak dzielnie się rozwija nasz szpital - remonty, nowy sprzęt itd. oraz kwestię że lekarze dostają krocie, a często wypisują recepty na homeopaty tudzież na zasadzie wizyty prywatnej w jednostce publicznej - jestem na nie.
Pacjent i medyk.
Pacjent i medyk. 11.11.2017, 19:21
Nasz szpital jest w rękach prywatnych, a nie publicznych, więc zarządzenie jest trochę lepsze +możliwe są wizyty prywatne, a nie tylko na NFZ. Pracownicy wcale kokosow nie zarabiają. Szpital to nie tylko lekarze. Zobacz jak wyglądają posiłki... To nie menu dla osoby chorej. Czasem trzeba wybierać między lepsze i droższe a tańsze i gorsze... Bo na najlepsze nie ma kasy.. Kolejki kilkuletnie na zabieg, wielomiesieczne na rehabilitację (a rozpocząć trzeba od razu) to efekt małych limitów z nfz i braków odpowiednich specjalistów.... Lekarze zarabiają krocie? Co za sztuka na 2-3 etatach zarobić 6tys? Przeliczajac na etat to dalej tylko 2-3tys...

Pozostałe