Pod wielkim dachem ŚDK

  • 4.04.2017, 21:31
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Pod wielkim dachem ŚDK
Pięćdziesiątka Spottka.

"Pod wielkim dachem nieba". To tytuł cyklu audycji radiowych Piotra Spottka, który postanowił swoje 50 urodziny świętować pod wielkim dachem Świebodzińskiego Domu Kultury.Przyłączyło się do niego  kilkudziesięciu wykonawców, którzy zagrali dla jubilata. Skąd pomysł?

A wśród nich była między innymi Joanna Mioduchowska. Jej utwory znalazły się nie tylko na listach przebojów, ale i w filmie "Killerów 2". Na płycie "Bujam w obłokach" towarzyszy jej Kuba Sienkiewicz. Wspomniana płyta w sprzedaży internetowej znalazła się na liście bestselerów Strefy Piosenki obok krążków takich wykonawców, jak chociażby Andrzej Poniedzielski. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oburzony
Oburzony 10.04.2017, 19:28
Czemu takie wydarzenie wcale nie było promowane? Nic nie wiedziałem, a jestem fanem takiej muzyki i moi przyjaciele też.Czy ŚDK umie tylko Irenę Santor promować? Czy tam jest wgl ktoś od marketingu? Byłem kiedyś w biurze po bilet, z 6 osób na kupie siedzi. To co oni robią? Chyba, że tylko płatne imprezy reklamują, tych darmowych im się nie opłaca. Nie rozumiem tego...
E.Samsel-Czerniawska
E.Samsel-Czerniawska 11.04.2017, 18:14
To trafne pytanie do organizatorów i współorganizatorów. Odpowiedzi na pytania, które znam: ŚDK w telewizji nie promował koncertu Ireny Santor, zrobił to jej manager.
Oburzony
Oburzony 12.04.2017, 08:16
Czyli nie promują nikogo i niczego. To co tam robi tylu pracowników?Ich profil na FB też nie urzeka. A potem lamenty, że nikt nie interesuje się kulturą...Nie do pojęcia.

Pozostałe