Podpisz się pod referendum

  • 10.03.2017, 17:57
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podpisz się pod referendum
ZNP zbiera podpisy w sprawie reformy oświaty.

Związek Nauczycielstwa Polskiego 11 marca będzie zbierał podpisy popierające zorganizowanie referendum w sprawie reformy oświaty.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sławek
Sławek 25.04.2017, 09:03
A jak reformowali "stary" system nauczania tj. 8 klas podstawówki to również chcieliście REFERENDUM??? NIE. A no właśnie. Mam 36 lat i świetnie wspominam 8 klas podstawówki. Rozmawiałem z wieloma gimnazjalistami i mówią zgodnie: gimnazja TAK bo jest luz, gimnazja NIE bo poziom nauczania jest niski.
Całe to zamieszanie jest wywołane potencjalną UTRATĄ PRACY pracowników oświaty a nie dobrem uczniów.
janek
janek 13.03.2017, 18:42
referandum nie ma zadnych szansz.niepotrzebna koszty.
66-225
66-225 13.03.2017, 17:06
Moderator ,niczym cenzor z czasów PRL publikuje tylko ,,właściwe " posty.
Elżbieta Samsel-Czerniawska
Elżbieta Samsel-Czerniawska 13.03.2017, 21:19
Moderatora, za czasów obecnej władzy obowiązują przepisy. Skoro uważa Pan, że jak za PRL-u, nie będę dyskutowała.
Pozdrawiam
Babcia
Babcia 11.03.2017, 22:30
Za moich czasów były podstawówki i lice 4 lata i wg mnie było lepiej.PiS-u nie lubię ale ta reforma mi się podoba.
Dariusz
Dariusz 13.03.2017, 08:25
Tak. Babcia pisze,że za jej czasów było lepiej, więc należy do nich wrócić. Super - nie będziemy korzystać z komputerów i tablic multimedialnych, nauczyciele będą tłuc po łapach, a dzieci będą się uczyć tego samego, co 30 lat temu...świetny pomysł.
Rrr
Rrr 12.03.2017, 21:58
Za moich czasów było lepiej -napisała babcia...znaczy cofamy się i udajemy,że czasy się nie zmieniły. Czy będzie zezwolenie,żeby jak kiedyś nauczyciele bili po łapach i byli wszechwładni? I zrezygnujemy z komputerów, tablic multimedialnych, bo kiedyś ich nie było? Super!
Gość
Gość 12.03.2017, 15:08
Pewnie, że było lepiej. Pamiętam jakie oburzenia nauczyciele mieli, jak wchodziła reforma z gimnazjami na czele. Wtedy było, że to najgłupszy pomysł tworzyć gimnazja itp. Teraz nauczycielom się odwróciło myślenie?
Ryszard
Ryszard 12.03.2017, 22:02
Nie.ale teraz wszystko zaczęło funkcjonować, dotarło się, nauczyciele wypracowali sobie metody itp. A teraz to co wypracowali, ktoś psuje i mówi,że jednak trzeba inaczej. Chciałbyś się narobić w pracy po to,żeby szef ci powiedział,że to do niczego i teraz to samo masz robić inną metodą, tak jak kilkadziesiąt lat temu, mimo że masz nowy sprzęt i możesz to zrobić szybciej i lepiej?
Gość
Gość 13.03.2017, 16:41
Skoro coś jest do niczego, to należy dalej to robić, bo potrafimy, czy jednak coś zmienić? Wychodzimy z założenia, że jest źle, ale nic nie zmieniamy, bo to będzie od nas wymagało pracy?
Ryszard
Ryszard 12.03.2017, 22:01
Nie.ale teraz wszystko zaczęło funkcjonować, dotarło się, nauczyciele wypracowali sobie metody itp. A teraz to co wypracowali, ktoś psuje i mówi,że jednak trzeba inaczej. Chciałbyś się narobić w pracy po to,żeby szef ci powiedział,że to do niczego i teraz to samo masz robić inną metodą, tak jak kilkadziesiąt lat temu, mimo że masz nowy sprzęt i możesz to zrobić szybciej i lepiej?
Gość
Gość 11.03.2017, 12:57
Niepotrzebne referendum, oprócz krzykaczy, są jeszcze ludzie którym ten pomysł się podoba.
jaro
jaro 11.03.2017, 20:02
Komu się podoba ???
mi
mi 11.03.2017, 22:24
Np. mi
PeNer
PeNer 11.03.2017, 10:55
Państwo z Z.N.P. jesteście już bardzo dojrzali wiekiem. Dajcie spokój. Reforma jest konieczna.
OBYWATEL
OBYWATEL 10.03.2017, 22:06
NIe rozumiem... przecież z gminą się dogadali, w innych też, więc referendum jest po co?
lolo
lolo 10.03.2017, 21:53
ZNP to komunistyczny przeżytek.
Miszka
Miszka 10.03.2017, 20:43
To po to żeby zrobić referendum to uczniom skraca się lekcje? Może by tak nie kosztem naszych dzieci? Może by tak referendum poza pracą a nie w czasie i za nasze pieniądze.
Miszka
Miszka 10.03.2017, 20:42
To po to żeby zrobić referendum to uczniom skraca się lekcje? Może by tak nie kosztem naszych dzieci? Może by tak referendum poza pracą a nie w czasie i za nasze pieniądze.
Irena
Irena 11.03.2017, 22:11
Po to by raz na zawsze przegonić to PiSowsko-komunistyczne dziadostwo! Reforma jest źle przygotowana i nie może być zgody na ogłupianie dzieci pisowską propagandą!
realista
realista 25.03.2017, 23:01
PIS chce totalnie przebudować Polskę. W tym przypadku w złym kierunku. Wyniki edukacyjne polskiej młodzieży były bardzo dobre. Dlaczego reformować? Bo Panu Prezesowi dobrze było w 8 letniej podstawówce i 4 letnim liceum. A przy okazji zmieni się podręczniki historii i dyrektorów.
ID
ID 12.03.2017, 20:23
Przeminął - taki zapis jest poprawny.
66-225
66-225 12.03.2017, 15:19
Precz z komuną, wasz czas już przeminoł
ech
ech 12.03.2017, 22:02
przeminĄł
ech
ech 12.03.2017, 22:01
przeminĄł
PeNer
PeNer 12.03.2017, 13:50
A Irena skąd to wie ? Bo ja wnioski wyciągam po czasie.
ID
ID 12.03.2017, 20:21
Irena wie bo myśli - wbrew PiSotalibom, którzy wszystko łykają jak młode pelikany. Posłuchaj wypowiedzi autorytetów skoro nie potrafisz samodzielnie myśleć.
Sławek
Sławek 25.04.2017, 09:06
No właśnie: potrafię samodzielnie myśleć, więc nie koniecznie posłucham głosu "autorytetów".
peNer
peNer 13.03.2017, 15:26
Czy tylko potrafisz obrażać?

Pozostałe