Okazja! Wpłać 10% ceny i zacznij budować nowy dom

  • 9.12.2016, 14:47 (aktualizacja 09.12.2016 15:28)
  • Fabryka Domów Drewnianych BARTEK | www.domy-bartek.pl
Okazja! Wpłać 10% ceny i zacznij budować nowy dom
Takiej oferty w firmie Domy Drewniane Bartek z Radzynia Podlaskiego jeszcze nie było. Wystarczy do końca stycznia 2017 podpisać umowę na budowę domu, wpłacić 10% ceny i rusza budowa Twojego domu z gwarancją, że cena do końca budowy już się nie zmieni. To najlepszy moment na decyzję i podpisanie umowy na budowę domu.

Wszyscy od stycznia zapowiadają podwyżki, zdrożeć mają usługi u fryzjera, w warsztacie u mechanika oraz prawie na pewno na stacjach benzynowych. Tymczasem firma Domy Drewniane Bartek z Radzynia Podlaskiego uspokaja - u Nas ceny pozostaną bez zmian dla wszystkich inwestorów, którzy w styczniu podpiszą umowę na budowę domu wprowadzamy gwarancję stałej ceny.

Bez gwiazdek w umowie, bez ukrytych klauzul, wszystko pewne i przejrzyste - cena domu nie zmieni się od dnia rozpoczęcia budowy do dnia w którym wprowadzicie się do nowego domu. Jak może wyglądać Twój dom? Przejdź teraz na Facebook firmy Domy Drewniane Bartek i na własne oczy zobacz jak w domu wykonanym przez Domy Drewniane Bartek z Radzynia Podlaskiego mieszka pewna rodzina w Norwegii.
 

Domy Drewniane Bartek to polska marka stworzona na fundamencie rodzinnej firmy z tradycjami sięgającymi początków branży domów drewnianych w naszym kraju. W codziennych relacjach z inwestorami dążymy do tego aby marka Domy Drewniane Bartek kojarzyła się z rzetelnością, odpowiedzialnym podejściem do procesu budowy domu oraz najwyższą jakością dzięki zaangażowaniu w proces budowy domów, nowoczesnej technologii. Domy Drewniane Bartek to uczciwość i szacunek do rzemiosła. Mówimy inwestorom o tym, co zamierzamy robić i robimy to, co obiecaliśmy. Nie mamy nic do ukrycia, jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania.


Domy Drewniane Bartek spełniają marzenia. Marzenia o nowym domu lub "drugim domu" w ulubionej miejscowości wypoczynkowej. Marzenia, w których dom jest miejscem odpoczynku, spotkań z rodziną, miejscem celebrowania ważnych wydarzeń i obserwacji jak następne pokolenia wychodzą w świat z rodzinnego gniazda.

10% ceny, umowa do końca stycznia 2017 i Twoja rodzina również zacznie spełniać swoje marzenie o nowym domu.Fabryka Domów Drewnianych BARTEK
Ul. Budowlanych 4
21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352 76 86
biuro@domy-bartek.pl

Artykuł sponsorowany

Fabryka Domów Drewnianych BARTEK | www.domy-bartek.pl
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe