Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Burmistrz pełną parą

  • 27.11.2018, 19:53
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Burmistrz pełną parą
Tomasz Sielicki na fotelu burmistrza.

Tomasz Sielicki 22 listopada złożył uroczyste ślubowanie, tym samym obejmując urząd burmistrza Świebodzina. Po ślubowaniu zadeklarował wolę współpracy z radnymi niezależnie od ugrupowania, które reprezentują.

 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 6.12.2018, 11:25
akurat "dobra zmiana" to kojarzy się raczej z beatą, adrianem i pisokomuną :)
Gosława
Gosława 5.12.2018, 09:52
Bo najlepiej mówić że nic nie robi, dajcie szanse - wy chcecie żeby po 2 tygodniach od zaprzysiężenia już wszystkie obietnice spełnił, ma na to dużo czasu , a ile ludzi mu kłody rzuca pod nogi bo coś im nie pasuje - nie pasuje bo oni robili przekręty a ktoś na to oko przymykał teraz tego nie będzie . Jestem za nowym burmistrzem - dobra zmiana
Wacek
Wacek 3.12.2018, 18:54
Jak Myślicie Kto Będzie Nowym Prezesem Zakladu Wodociągów w Świebodzinie?
Baca
Baca 3.12.2018, 21:17
http://bip.zwkiuk.pl/assets/files/regulamin-postepowania-kwalifikacyjnego.pdf

Wybór na pewno nie będzie przypadkowy, co jasno określa paragraf 20 ust. 3 i 4 ww. regulaminu.

pozdrawiam
Robert
Robert 4.12.2018, 21:35
Pseudo prawnik Baca w swoim żywiole ;)
jaro
jaro 2.12.2018, 20:28
Ma rację Paralityk rozpiszmy nowe wybory na Burmistrza tyle czasu mineło od wyborów a nowy Burmistrz nie wywiązał się z żadnej obietnicy, do Sygnalisty a Ty co w głowę się uderzyłeś z tym Batorym?
Sygnalista
Sygnalista 29.11.2018, 23:39
Troche cierpliwoscii,jeszcze nie dotarly dyrektywy od :Fundacji Batorego: Dopiero potem sprawy rusza pelna para w zadluzaniu miasta ku :zadowleniu: zwolennikow poparcia burmistrza.Czy gospodarka miasta potrzebuje goscia, ktory rejestrowal na maszynie to co mu podyktuje sedzia?
Darek
Darek 1.12.2018, 19:16
Powiem panu w tajemnicy straszną rzecz...ale tak między nami...tak naprawdę Sielicki to syn Sorosa i Merkel. Podczas jego rządów w Świebodzinie wyląduje ufo, zrówna z ziemią figurę Jezusa, a my wszyscy zostaniemy zmuszeni do niewolniczej pracy w fabrykach amunicji na rzecz wrogiego kondominium. Z kranu zamiast wody będzie płynęła coca cola, a bikiniarze będą załatwiali interesantów w urzędzie, mówiąc do nich w obcym języku. No i w szpitalu świebodzińskim otworzą oddział psychiatryczny. Proszę zgadnąć, dla kogo ?
senior
senior 28.11.2018, 20:44
niech zacznie działać tak dużo obiecywał czekamy na cuda
Paralityk
Paralityk 29.11.2018, 06:57
Sugeruję zacząć już go rozliczać. W końcu stanowisko piastuje już prawie od tygodnia i nie zrealizował jeszcze ani jednego punktu ze swojego programu!!! Podły kłamca i populista!!
kustosz
kustosz 28.11.2018, 23:47
do muzeum
Baca