Tomasz Sielicki burmistrzem

  • 6.11.2018, 18:25
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Tomasz Sielicki burmistrzem
Burmistrz elekt czeka na zaprzysiężenie.

Druga tura wyborów na burmistrza już za nami. W niedzielę 4 listopada świebodzinianinie wybrali Tomasza Sielickiego. Otrzymał on 6821 głosów poparcia, zdobywając o 1984 głosy więcej, niż jego kontrkandydat. Na Dariusza Bekisza zagłosowało 4837 wyborców. Burmistrz elekt rozpocznie pracę po zaprzysiężeniu na uroczystej sesji rady miejskiej, która odbędzie się 22 listopada o godzinie 12.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robin Hood
Robin Hood Wczoraj, 00:21
Najpopularniejszy tekst ostatnich tygodni wśród lokalnych watażków? „Idę do /.../ coś jeszcze załatwić, póki jeszcze rządzi.”
Robin Hood
Robin Hood Wczoraj, 09:11
Dlaczego ocenzurowano grubego?
Lutek
Lutek 2 dni temu, 18:15
Jeszcze p. Sielicki nie zaczął rządzicć a tu POpaprancy szukaja dna.
wojtuś
wojtuś 13.11.2018, 12:01
Zaczyna się... kierownik wydziału gospodarki komunalnej i mieszkaniowej rp tak zaniemógł, że wylądował w sanatorium... a powinien w Nowym Dworku... przynajmniej na początek...
Wojtuś
Wojtuś 12.11.2018, 22:40
Nowy burmistrz poradzi sobie z poukładaniem tych puzzli. Mam tylko nadzieje, że będzie się trzymać z daleka od tego zgniłego forum samorządowego.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.11.2018, 20:48
PiS maczał palce i wymacał. Pro i jej kandydaci to ukryci pisowcy.
jaro
jaro 11.11.2018, 21:17
Mam nadzieję że ta wiadomość z vice to lipa? to pisior
Sygnalista
Sygnalista 11.11.2018, 07:37
Nigdy sluga nie bedzie dobrym gospodarzem,bo musi sluchac Pana!
Wojtuś
Wojtuś 7.11.2018, 20:45
Sielicki burmistrzem, Warcholik vice, audyt urzędu po dotychczasowej klice i zaproszenie dla CBA. W sąsiednich miejscowościach włodarze już byli wyprowadzani w kajdanach.
Robert
Robert 9.11.2018, 22:46
Warcholik vice? Skąd takie wieści?
Wojtuś
Wojtuś 10.11.2018, 17:14
Z kimś w koalicję trzeba wejść, aby Forum Tracące Władzę nie rzucało kłód pod nogi nowemu burmistrzowi.
Robert
Robert 11.11.2018, 12:52
Ale to przecież FS skumało się z PiSem przed drugą turą, aby głosy pisowców przeszły na B. Nikt z FS nie zaprzeczał. Uważam, że byłby to błąd, bo PiS i tak jest nieprzewidywalny, myślą jedno, mówią drugie, a robią jeszcze coś innego. Wpierw udawaliby koalicję, by potem głosować przeciw.
Podpis
Podpis 13.11.2018, 07:41
Co ma rada miejska do rady powiatu? I tu nie ma żadnego przekazywania głosów 😀 PIS dalej ma przecież swój mandat w radzie. Koalicja to nie zrzeczenie się głosów. Wiadomo kto będzie wice. Mam czyste sumienie, nie głosowałem na Sielickiego.
Robert
Robert 13.11.2018, 18:34
Wiem, że formalnie niby nie powinno mieć to znaczenia, ale w FSW to jednakie towarzycho. A jak starosta pouczał na obchodach nowego burmistrza, jak to wszyscy żegnali starego. Tacy dobrzy, to niech dadzą mu lepiej jakąś robotę po 24 latach burmistrzowania.. Są chętni?
Robert
Robert 6.11.2018, 19:41
Gratulacje. Nareszcie młodzi biorą sprawy w swoje ręce. Młodzi poza układami.

Pozostałe