Pro Świebodzin zapowiada start w wyborach

  • 4.09.2018, 19:30
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Pro Świebodzin zapowiada start w wyborach
T. Sielicki będzie walczył o fotel burmistrza.

To już wiadomość oficjalna. Tomasz Sielicki zapowiada start w wyborach samorządowych.

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fredi48
Fredi48 30.10.2018, 23:12
Przypomnę tylko, że Pan Bekisz kiedy objął fotel burmistrza był młodym, około 30 letnim, niedoświadczonym człowiekiem. Jak widać wiek i brak doświadczenia nie ma nic do rzeczy.
STANISLAW
STANISLAW 30.10.2018, 17:24
prosze o jedno o debate publiczna i dopiero dowiemy sie kto to jest Pan Sielicki.Gwarantuję ze Pan SIELICKI do niej . NIE PRZYSTAPI.DRODZY PANSTWO TO SĄ TYLKO SŁOWA MŁODEGO CZŁOWIEKA PODEJRZEWAM ŻE STEROWANEGO.
JestemWyborcąChcęWiedzieć
JestemWyborcąChcęWiedzieć 28.10.2018, 11:43
Po wpisach tutaj widze, że nie tylko ja mam wątpliwości. Mi się w związku z osobą kandydata na Burmistrza Panem Sielickim nasuwają też pytania a mają one bezpośredni związek z tym, co ludzie mówią na mieście i jakie rzeczy się słyszy - kwestia czy to prawda czy plotki, ale dobrze byłoby znać na nie odpowiedź.
Myślę, że jako wyborcy mamy prawo wiedzieć

1. Czy to prawda, że przed wyborami samorządowymi Pan Sielicki spotkał się z radnym sejmiku Zbigniewem Kołodziejem z Polskiego Stronnictwa Ludowego , ponieważ miał niepełne listy i to Pan Zbigniew Kołodziej podesłał mu ludzi na listach?
2. Jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie jest twierdząca to dlaczego nie poinformowano o tym wyborców?

Dlaczego taka informacja jest istotna - proste - oddając głos chcę wiedzieć czy głosuję na kandydata PRO Świebodzin czy kandydata podsuniętego przez Pana Kołodziej, bo z całym szacunkiem do niego
ale polityka prowadzona przez PSL nie jest zbieżna z moimi poglądami.

3. Czy to prawda, że stanowisko wiceburmistrza ma objąć kandydat na radnego pan Paweł Picheta?
4. Czy to prawda, że stanowisko Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu ma objąć kandydat na radnego pan Daniel Prałat?
5. Jak miałby działać proponowany przez PRO Świebodzin dom seniora połączony ze żłobkiem? Dla osoby, która chociaż odrobinę orientuje się w temacie takie połączenie jest delikatnie mówiąc idiotyczne.
Gosia
Gosia 25.10.2018, 21:03
Urodzilam sie w Swiebodzinie 49 lat temu. Nie znam osobiscie ani Pana Bekisza, ani tez Pana Sielickiego. Pytalam znajomych o tzw. "background" obu kandydatow, bo osobiscie wychowalam sie na wsi w bardzo skromnych warunkach i wiem, co to znaczy wystartowac w dorosle zycie bez zadnego zaplecza finansowego. Dowiedzialam sie, ze Pan Bekisz jest człowiekiem, ktory wszystko, co osiagnal zawdziecza sobie i wlasnej ciezkiej pracy, podobnie jak ja, wiec daje mu za to duzego plusa. Doskonale pamietam siebie sprzed 20 lat i wiem, ze jest ogromna przepasc pomiedzy tym, co umialam i potrafilam wtedy, gdy mialam 29 lat, a tym, co zawodowo potrafie zdzialac i osiagnac teraz dzieki nabytej przez dodatkowe 20 lat wiedzy i doswiadczeniu. To dla mnie drugi plus dla Pana Bekisza. Nadal jestem pelna pasji i checi dzialania i sprzeciwiam sie tezom, ze tzw. "swieza krew", czyli mlodsi ode mnie manadzerowie sa lepsza propozycja dla mojego pracodawcy tylko dlatego, ze potrafia sie ladnie wypowiadac i skladac obietnice, co zrobia i zdzialaja, kiedy zajma moje stanowisko.Gdyby moj pracodawca zignorowal wszystkie moje dotychczasowe dzialania i osiagniecia, bo np. bylby troche znudzony moja osoba i chcial "swiezej krwi" mimo tego, ze do tej pory dobrze wywiazywalam sie ze swoich obowiazkow, to....mysle, ze w biznesie raczej jest to sytuacja nie do wyobrazenia. Dlatego wierze, ze racjonalizm i sprawiedliwosc zwyciezy w Gminie Swiebodzin, moim rodzinnym miescie, ktore tak przepieknie zmienilo sie podczas minionych 25 lat. I juz teraz przyznaje duzego Plusa dla Swiebodzina i nowego Burmistrza Dariusza Bekisza, ktory zwyciezy II Ture 4-go listopada. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich, mlodych i szczegolnie tych starszych, ktorzy nie czuja sie gorsi tylko dlatego, ze maja wiecej niz 29 lat :-)
jaro
jaro 27.10.2018, 22:54
Podzielam pani zdanie. Pan Bekisz może jest mrukiem w obyciu ale
w zarządzaniu to kreatywny i energiczny szef. Zrobił wiele dla miasta i gminy i można liczyć na to, że zrobi dużo więcej. Czas jest taki, że zmiany w otoczeniu zachodzą bardzo szybko i jest bez sensu stawiać na kogoś kto się dopiero będzie uczył. Doświadczenie i wiedza to wielki kapitał. U pana Sielickiego ładny uśmiech i garść srebrników od Sorosa to o wiele za mało aby mieć wiarygodność.
Panu Sielickiemu życzę sukcesów na polu działalności społecznikowskiej tu będzie chyba bardziej przydatny.
emerytowany nauczyciel
emerytowany nauczyciel 26.10.2018, 07:36
Ja z kolei urodziłem się w Świebodzinie 73 lata temu. Poznałem osobiście obu Panów. Z Panem Bekiszem obcowałem kilkunastokrotnie - cztery razy odbiłem się od jego gabinetu, próbując coś załatwić. W większości przypadków przychodziłem z gotowym rozwiązaniem, wystarczyło oddelegować kogoś do pracy, lub ruszyć się samemu. Zawsze słyszałem, że się nie da, że nie można, że pieniędzy nie ma. Poza tym kilka razy byłem świadkiem alkoholowych ekscesów... ale z przyzwoitości to pominę.
Pana Sielickiego poznałem natomiast przy okazji jego kampanii. Odwiedził mnie w domu, czym zaimponował mi już na wstępie. Żaden z jego poprzedników, tj. oponentów Pana Bekisza nie odważył się na taki krok. Przekonał mnie do siebie swoją ogładą i sposobem bycia. Zgłębiłem temat całego Pro Świebodzin i wydaje mi się, że mają potencjał i warto dać im szansę.
Pani Gosiu, nie rozumiem tych nawiązań do składania obietnic i ładnego wypowiadania się... Pan Bekisz ma tą przewagę, że rządzi już 24 lata, i nie mówię tu o doświadczeniu, a o pewnych dokonaniach i ich braku. Widzimy jak Świebodzin rozwija się na tle innych miast i z tego możemy go rozliczać(nie jest źle, choć aktualnego tempa rozwoju mało kto może nam zazdrościć). Natomiast Pana Sielickiego na tą chwilę możemy rozliczyć jedynie z pomysłów i ze sposobu bycia. Te pierwsze są bardzo sensowne, natomiast druga kwestia nie pozostawia złudzeń - nie będziemy musieli się za niego wstydzić. Ja wybieram Pana Tomka! Serdecznie pozdrawiam.
Mary Ann
Mary Ann 25.10.2018, 11:22
Nie wiemy kim naprawdę jest Pan Sielicki. Jaki ma światopogląd jakie ceni wartości, w co wierzy. Czy popiera czarne marsze i marsze równości, czy też marsze w obronie życia i niepodległości. Więc czy warto na niego głosować?
M. Arens.
M. Arens. 28.10.2018, 11:36
Pani Mary Ann ! Z pani postu wynika, że od kompetencji stricte urzędniczych ważniejszy jest swiatopogląd. Pozwolę sobie nie zgodzić się z panią. Burmistrz jest jednoosobowym organem wykonawczym Gminy. Wykonuje zadania przy pomocy Urzędu Miasta i Gminy, którego jest kierownikiem. Jest bezposrednio odpowiedzialny m.in za porządek publiczny i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców z danego terenu w razie np. powodzi czy innych katastroficznych zdarzeń. Zeby to wszystko ogarnąć należy otoczyć się kompetentnymi urzędnikami o wysokich kwalifikacjach, a nie tymi którzy mają zgodny z jedynie słuszną linią swiatopogląd. Należy umieć też współpracować ze wszystkimi grupami administracji publicznej tzn. z administracją samorządową wszystkich szczebli tj. gminną, powiatową i wojewódzką i ich służbami. Nie zaprzeczysz więc, że kompetencje a swiatopogląd to dwie różne sprawy. Pozdrawiam.
Pewna Pani
Pewna Pani 25.10.2018, 14:20
Może pani nie wie, bo nie chciało się pani dowiedzieć. Przed wyborami pana Sielickiego można było spotkać w mieście, gdzie wraz z Pro Świebodzin czekal na mieszkańców, by z nimi rozmawiać. Ja skorzystałam z tej możliwości i ucięłam sobie miłą pogawędkę. No i mnie przekonał. Chciałam uciąć sobie pogawędkę z panem Bekiszem, ale on odcina się od zwykłych ludzi. W związku z tym nie wiem jakie poglądy ma i co popiera. Wiem natomiast, że od zwykłych ludzi się odwraca. Mam nadzieję, że pofatyguje się pani na któreś ze spotkań i zada to pytanie w oczy a nie w internecie.
Zbyszek Zdziennicki
Zbyszek Zdziennicki 23.10.2018, 23:10
Idźcie na wybory 4 listopada (druga tura) i pamiętajcie jakie motto przyświeca dla Pana Tomasza Sielickiego -
ŻYJĘ I MIESZKAM Z WAMI W ŚWIEBODZINIE - jestem z Wami Mieszkańcami , mogłem zostać we Wrocławiu , czy w Poznaniu - ALE !!! TU JEST MÓJ DOM , TU JEST MOJA MAŁA OJCZYZNA .
Sygnalista
Sygnalista 22.10.2018, 19:03
Wygra rozsadek mieszkancow Swiebodzina,czy tez czlowiek namaszczony przez zlowroga dla Polski :Fundacje Batorego:
ID
ID 23.10.2018, 09:35
Złowrogim dla Polski /.../ jesteś ty "Sygnalisto".
jaro
jaro 22.10.2018, 14:52
P.Sielicki trudny okres przed panem życzę powodzenia
senior
senior 22.10.2018, 16:17
jaki trudny okres to już wygrał wybory raczej jeszcze nie jest druga tura
jestem robotem
jestem robotem 23.10.2018, 07:26
senior, poproszę w języku polskim.
Paweł
Paweł 21.10.2018, 09:24
Typowi Polacy w „nowoczesnej Polsce”, zamiast budować wolą się obrażać. Cieszę się, że kilka lat temu zdecydowałem się opuścić to miasto „sukcesu” bo jak czytam Państwa komentarze to już wiem kto rzucał kamieniami w moją szkołę. Ciekawe ile jeszcze lat musi upłynąć żeby coś się w mieście zmieniło na lepsze bo chyba tak naprawdę gdyby nie ówczesna polityka kraju to miasto Świebodzin należałoby nazwać miastem emerytów i rencistów. Pozdrawiam z zachodu
K.Szkoh
K.Szkoh 23.10.2018, 06:35
Cyt.; „Typowi Polacy...” cóż za PiS’owski komentarz. Paweł chce władzy PiS. Chyba jemu i podobnym jednak się nie uda.
Pawel
Pawel 23.10.2018, 22:59
Niestety nie trafił Pan bo bezpartyjny, niezrzeszony i niezależny. Stwierdzam tylko fakty. A mi nic nie musi się udawać Panie K.Szkoh bo ja w tym syfie przecież nie będę żył!
Jakim
Jakim 23.10.2018, 06:24
Kto wyjechał niech nie wraca i tym bardziej nie ma prawa do komentarzy, co może wiedzieć o Świebodzinie ktoś, kto od dawna tu nie mieszka.
Pawel
Pawel 23.10.2018, 23:06
Jedno wiem na pewno Panie Jakim, przez ostatnie 20 lat nic się tam nie zmieniło i przez kolejne nic się nie zmieni dzięki takim ludziom jak Pan. A od prawa to są kodeksy a nie Pan, żeby komuś coś zakazywać.
Syhnalista
Syhnalista 18.10.2018, 23:52
Nie ufam kandydatom pisowskim
Sygnalista
Sygnalista 18.10.2018, 21:28
Nasz /.../ Walesa tak odpowiedzial na pytanie dziennikarza :Co robil w siedzibie SB na Lakowej w Gdansku Odpowiedz:przechodzilem obok tego budynku I drzwi obrotowe wciagnely mnie do srodka: Takze w budynku Fundacji Batorego: moga posiadac takie drzwi obrotowe ktore wciagaja ludzi.Taki tragiczny polski ;Trojkat Bermudzki: !!!
Podpis
Podpis 19.10.2018, 07:29
Stało się, Sygnalista przesadził z czopkami.
Irena
Irena 18.10.2018, 23:47
Co się tak czepiłeś Fundacji Batorego...? Klepka ci wypadła? Masz jakieś kompleksy?
jaro
jaro 24.10.2018, 23:14
Poczytaj sobie lepiej o Fundacji Batorego i co wyprawia Soros, a zrozumiesz co to za szuje.
jaro
jaro 18.10.2018, 13:20
Czas na zmiany niektórzy się zasiedzieli i przed wyborami takie głupoty opowiadaja zapominając o poprzednich latach gdy zajmowali miejsca w radzie miasta nic nie robiąc tylko przytakiwali Burmistrzowi,
Anna K
Anna K 17.10.2018, 06:36
Mam pytanie czy to prawda, że Pan T. Sielicki stworzył swoje listy z Panem Z. Kołodziejem z PSL?
E.Samsel
E.Samsel 17.10.2018, 20:59
A kogo z PSL widzi Pani na listach Pro i kogo z PRO widzi Pani na listach PSL?
Sygnalista
Sygnalista 16.10.2018, 21:13
Nie ma zadnego tlumaczenia,:Fundacja Batorego:jest wroga Polsce.Dziala jako V kolumna na Twoja zgube Ty to popierasz,to odczujesz wkrotce na wlasnej skorze.Na szczescie Narod sie budzi i moze bieg wydarzen odwroci sie na korzysc Polakow. Nigdy zlo nie pokona dobra,tylko to moze potrwac w czasie. Polacy otrzymali Rozaniec I to jest smiertelna bron dla wroga, To bylo udowodnione w poprzednich wiekach.ostatnim takim dowodem byl :Cud nad Wisla:kiedy Polacy zaczeli sie modlic na Rozancu, jak wrog byl pod Warszawa I w ten sposob pokonali bolszewikow.Najprawdopodobniej modlitwa zostala wysluchana. Gdy zagraza niebezpieczenstwo, Polacy potrafia zjednoczyc sie razem,pomimo ze przedtem byli po przecinej stronie barykady w swoich pogladach I dzialaniach….
zzorro
zzorro 23.10.2018, 22:00
Co ty jarasz , zmień używki na normalna gandzie
Sygnalista
Sygnalista 22.10.2018, 01:01
Prosze wejsc na strone dr.fizyki jadrowej Mroslawa Dakowskiego.On wyjasni dokladnie co sie stalo w czasie :Bitwy Warszawskiej: czy tez pod inna nazwa :Cudu nad Wisla: Przepraszam. Odbiegajac od tematu !
senior
senior 18.10.2018, 21:55
jak w xxi wieku może taki bełkot napisać człowiek jaki cud nad Wisłą trzeba być naiwnym aby w takie brednie wierzyć naucz się historii i nie pisz więcej takich bredni to już nie średniowiecze
Podpis
Podpis 18.10.2018, 08:42
Sygnalista wstał już z kolan.
Arogantka
Arogantka 17.10.2018, 21:03
Ma Pan racje. Zapomnial Pan dodac, ze zaćmienie księżyca to gniew Bogów, nad naszym krajem rozpylane są chemiczne smugi, szczepionki to zlo a światem rządzą Żydzi. Niech się jednak Pan nie martwi, Putin i tak będzie dumny.
Irena
Irena 17.10.2018, 19:35
Czyżby pisowski fanatyk? Ja uważam, że wrogiem Polski są polityczni i katoliccy fanatycy a nie fundacja Batorego. Twoja wypowiedź wyraźnie pokazuje narrację narzucaną przez "jedynie słuszną opcję". Szukacie wrogów wszędzie tam, gdzie ich nie ma by na tym gruncie budować swoją wypaczoną ideologię.
Dominik
Dominik 27.10.2018, 15:16
Nrawo pani ireno to.prawdziwi szkodnicy pp Polski
Zdrowy Rozsądek
Zdrowy Rozsądek 16.10.2018, 21:35
hahahahahhahaaaa ! Aż dam Panu "lajka", tak się ubawiłem :)
Zrobił mi Pan wieczór :D
A wroga różańcem! Szkoda, że podczas kampanii wrześniowej albo powstań albo zaborów nie odmawiano. Stałby się cud i z głowy.
Sygnalista
Sygnalista 16.10.2018, 05:11
Tylko jest jeden problem z panem Tomaszem Sielickim a mianowicie, co robil w siedzibie :Fundacji Batorego: finansowana przez Sorosa w Warszawie? Moze Pan kandydat raczy to wyjasnic przed wyborami spolecznosci Swiebodzina?
jaro
jaro 24.10.2018, 23:20
Popieram pana negatywną opinię o Fundacji Batorego i dziękuję za informacje o związku p. Sielickiego z ta fundacja. Mojego głosu już nie dostanie.
M
M 25.10.2018, 07:42
Gmina odebrała tę samą nagrodę z tej samej fundacji. W imieniu pana Bekisza odbierała go pani sekretarz. Rozumiem, że obaj kandydaci u pana nie mają szans? Życzę powodzenia w tropieniu teorii spiskowych
zzorro
zzorro 23.10.2018, 22:03
Był po pieniądze które wywalczył dla miasta -/.../- a ty dla miasta co zrobiłeś ?
Zdrowy Rozsądek
Zdrowy Rozsądek 16.10.2018, 14:19
Zapewne zakradał się przebrany za garbatą babę w ciąży i z wąsem dla niepoznaki po instrukcje, jak wymazać Świebodzin z mapy Polski i zamienic go w niemieckie kondominium :D :D
Jakby Pan Sygnalista zamiast "podsyfiać" i to nieudolnie, naprawdę śledził lokalne wydarzenia, to wiedziałby Pan, że Pro Świebodzin wraz z Gminą Świebodzin odbierali w siedzibie Fundacji Batorego nagrodę Super Samorząd za, świetny nota bene, projekt "Młodzież ma głos"( czy jakoś podobnie, mogłem przekręcić), o czym informował zarówno pan Sielicki, jak i Gmina. Zatem rozumiem, że według Pańskiej sPISkowej teorii dziejów jesteśmy zgubieni i skazani na potępienie oraz pracę za miskę ryżu. Pozdrawiam!
Robert
Robert 13.10.2018, 16:16
Myślę, że Pro Świebodzin ma duże szanse zmienić coś w Świebodzinie. Zobaczcie jak ożywił się obecny burmistrz. Plakaty, obecność na wszystkich imprezach, choć dotąd wysyłał na nie swojego zastępcę, teraz obskakuje sam. Chyba zaczyna czuć, że tym razem ma niezłego konkurenta.
Dajmy szansę nowemu, młodemu, ale do rzeczy kandydatowi. Jeszcze nikt tak dobrze się nie zaprezentował. Wymieńmy też przynajmniej w radzie miasta dotychczasowych radnych, etatowych dyrektorów i wręczaczy kwiatów, którzy podczas obrad nawet nie odezwali się słowem, nie robili nic, za to pieniądze za posiedzenia brali. Po co nam tacy? Tych ludzi wymieńmy na nowych. Zobaczycie, że warto.
senior
senior 15.10.2018, 22:28
jak masz ochotę to głosuj na kogo chcesz ale tu nie prowadż agitacji każdy ma swój rozum to nie zebranie pisu ża jest nakaz głosować na wybranego
qwerty
qwerty 18.09.2018, 07:36
Byli bezpartyjni fachowcy z PZPR a teraz są apolityczni politycy.
Sygnalista
Sygnalista 16.09.2018, 21:44
Tradycyjnie PIS narzuca odgornie swoich kandydatow,zapominajac,ze sa to wybory samorzadowe I spoleczenstwo doskonale orientuje sie do kogo maja zaufanie I na kogo maja glosowac!!! Ostatnio byl wykonany test na mieszkancach Swiebodzina przez Morawieckiego zwanym premierem :dadza sie nabrac,albo odrzuca moje zarty Prima Aprilisowe :Z ust premiera tylko nie padlo slowo,ze wybuduje ogromne lotnisko miedzynarodowe.To tak wygladalo,ze pan Morawiecki kandytuje na burmistrza ze swoimi obiecankami cacankami a dla naiwnym radosc.Nie dopuszczajac do wypowiedzi kandydatom do samorzadu. Nalezy pamietac,ze Morawiecki byl doradca Tuska w poprzednim rzadzie.
Mieczysław
Mieczysław 25.09.2018, 11:34
Sygnalisto. Były realne propozycje.Nie było ani obiecanek ani cacanek.To program.
Mieszkaniec123
Mieszkaniec123 20.09.2018, 22:54
Przepraszam, a gdzie w tym materiale mowa o PiS?
123
123 20.09.2018, 21:06
Zgadza się że społeczeństwo orientuje się! Pan Motowidełko, Bekisz i Janowicz to stare znajomki. Odwalili szopkę z wyborów i to są "żarty Prima Aprilisowe". Pro Świebodzin odgrywa tu podobną rolę w stosunku do FS jak swego czasu Nowoczesna do PO. Wszystko po to by było jak było.
Mieszkaniec123
Mieszkaniec123 21.09.2018, 20:35
Pan chyba raczy żartować! PRO nie ma żadnych powiązań z FS i wie o tym każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o lokalnej polityce. Ale w internecie bzdury można gadać bez konsekwencji. No ale cóż, tak to zwykle bywa, że ci, którzy wiedzą najmniej, mają najwięcej do powiedzenia/napisania. Może lepiej byłoby napisać, jak to Panowie Karczyński, Napierała i Kortus porzucili swoje formacje i uciekli do FS ze strachu przed brakiem reelekcji?
Zbyszek Zdziennicki
Zbyszek Zdziennicki 23.10.2018, 22:43
Pana K. nie znam w ogóle , N. na cześć , a Franka K. od czasów kiedy był wice . Przykro mi ale farbowane lisy zmieniają onuce w zależności od kierunku marsz - Franek przynosisz wstyd dla naszego ugrupowania .
M. Arens
M. Arens 27.09.2018, 12:47
Czyli przywiązanie do stołka a nie do barw politycznych. Przywiązanie do poczucia ważnosci względem mijanych na ulicach szaraczków. Usta natomiast pełne tych samych okrągłych zdań wygłaszanych od lat. Mówić , mówić, mówić... Prym wiedzie tutaj K. Czułem się zażenowany poziomem wypowiedzi tego radnego. Nie tak dawno pani redaktor zapytała Go o prostą sprawę gdzie wystarczyło odpowiedzieć tak lub nie. Mówił pół godziny, ale o czym mówił to nie nie powiedział.
ZZ
ZZ 15.09.2018, 22:56
Myślę , nawet wiem ,że nieopierzony nowy Burmistrz (Tomasz Sielicki) przejmując urząd byłby głupi żeby żeby zwolnić wszystkich współpracowników Bekisza .
Tak naprawdę to oni robią dobrą robotę za niego.
Spójrzcie na relacje Świebodzin TV z rady miejskiej - stary zgniuśniały cap bez wigoru , zaspany , zmęczony i opryskliwy (kac) z łaską odpowiada swoim podwładnym o swojej ostatecznej decyzji w danej sprawie - gdy oni wszystko podają mu na tzw. talerzu
Aż się prosi nowa krew w Świebodzinie .
ZZ
ZZ 23.10.2018, 22:51
Nie wiem kim jesteś ZZ , ale ja też z inicjałów jestem ZZ .
Dokładnie to samo chciałem napisać , ale bałem się ze moderator strony tego nie wyświetli jak to zazwyczaj bywa .
Zacytuję :
Myślę , nawet wiem ,że nieopierzony nowy Burmistrz (Tomasz Sielicki) przejmując urząd byłby głupi żeby żeby zwolnić wszystkich współpracowników Bekisza .
Tak naprawdę to oni robią dobrą robotę za niego.
Spójrzcie na relacje Świebodzin TV z rady miejskiej - stary /.../ , zmęczony i opryskliwy /.../z łaską odpowiada swoim podwładnym o swojej ostatecznej decyzji w danej sprawie - gdy oni wszystko podają mu na tzw. talerzu
Aż się prosi nowa krew w Świebodzinie .

Dodam , że przegrał pierwsza turę przez arogancję ignorancję i butę
Robert
Robert 21.09.2018, 21:24
To prawda, i jeszcze te umorzenia podatków gminnych dla wybranych "przedsiębiorców". Oni wcale nie ratowali firm ani ludzi przed zwolnieniem, tylko w większości kupowali sobie nowe samochody i śmiali się ludziom w oczy. Takie to były umorzenia i decyzje burmistrza. A w takim przedszkolu czy szkole na kredki, bibułę i papier wiecznie nie ma pieniędzy i tłumaczenie - nie mamy pieniędzy. A teraz są pieniądze na festyn pod figurą, na festyn wyborczy za gminną kasę, bo przecież nie z własnej kieszeni.
Zdzisław F.
Zdzisław F. 15.09.2018, 22:41
Od wielu lat znam Darka Bekisza i tylko od dwóch lat Tomka Sielickiego.
Tomek jest bardzo mądrym człowiekiem nie przez to ,że skończył Uniwersytet Wrocławski na kierunku prawa i drugi fakultet na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku administracji i przez to ma podstawy szkolne do rządzenia tym miastem , ale przez swoje motto życiowe - ŻYJĘ I MIESZKAM Z WAMI W ŚWIEBODZINIE - jestem z Wami Mieszkańcami , mogłem zostać we Wrocławiu , czy w Poznaniu - ALE !!! TU JEST MÓJ DOM , TU JEST MOJA MAŁA OJCZYZNA .

Pozostałe