Wycinka drzew, czy światła - Co dalej z Łużycką?

  • 8.06.2018, 09:51
  • Elżbieta Samsel-Czerniawska
Wycinka drzew, czy światła - Co dalej z Łużycką?
Mieszkańcy zadecydują.

Konsultacje społeczne. 

Elżbieta Samsel-Czerniawska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jeżdżę, uważam, szanuję, żyję
Jeżdżę, uważam, szanuję, żyję 18.06.2018, 23:14
Nawet jadąc wolniej niż 40km/h (przy większym ruchu, jadąc auto za autem) jest tam niebezpiecznie.. nie mówiąc już o złej pogodzie np. deszczu.. natłok pasów, wgl. Nie oświetlonych, drzewa wszędzie.. to nie jest normalne.. zrobić przejścia w miejscach najbardziej "widocznych", a jak już nie będzie wyjscia wyciąć drzewo, bądź kilka (ale na pewno nie wszystkie). Światła w tamtym miejscu to najgorsze co można zrobić (zakorkuje się cała ulica ). Poza tym piesi wiedząc jakie panują tam warunki powinni bardziej uważać, a nie wchodzić na pasy bo one są, a auto musi się zatrzymać jak nie, to będzie kierowcy wina.. trochę rozwagi dla wszystkich. Kierowcy jeżdżą z głową i odpowiednią prędkością, piesi szanują życie swoje i tych za kierownicą. !
Zielono mi
Zielono mi 15.06.2018, 14:09
Zamontować światła na drzewach!
 @
@ 15.06.2018, 08:38
gdyby zrobić wyjazd/przejazd przez tory bezpośrednio z osiedla kopernika na cegielnianą zmniejszyła by się ilość aut na łużyckiej; można jeszcze zrobić prawoskręt z łużyckiej w za groblą (za groblą jako jednokierunkowa) i część aut nie musiałaby dojeżdżać do Piłsudskiego żeby wjechać na osiedle kopernika
Mika
Mika 14.06.2018, 09:49
I drzewa i swiatla.
Olga
Olga 13.06.2018, 14:18
Slaba widoczność przez drzewa,raczej wyciąć
Przemek
Przemek 13.06.2018, 13:28
Jestem kierowcą i powiem tyle drzewa sa ok.. ale przejscia dla pieszych sa w zlym miejscu bo gdy sie jedzie w nocy to nie widac pasów wogole. Powinny byc te miejsca jakos ostwietlone i oznaczone a ludzie przechodzacy przez jezdnie powinny przechodzic a nie patrzec w telefony. Ze starego hotelu eldrobiu gdy wyjezdza sie z parkingu drzewo stojace po lewej stronie zaslania droge i nie widac nic gdy sie wyjezdza i czlowiek musi wyjechac na jezdnie aby co kolwiek zobaczyc
Ewa
Ewa 13.06.2018, 12:54
Uważam, że wycinka drzew byłaby najgorszą rzeczą. Światła przy SP 3 to dobry pomysł.
Czarne audi
Czarne audi 13.06.2018, 12:43
Proponuję likwidacje kilku drzew
Zielono mi.
Zielono mi. 12.06.2018, 16:42
Wszystkie drzewa w mieście koniecznie wyciąć! Nie trzeba będzie liści zamiatać, wrony nie będą miały gdzie siadać, wypadków nie będzie i będzie w mieście jak w Abu Dabi.
Robert
Robert 11.06.2018, 00:37
Światła! Zostawcie drzewa w spokoju-dosyć już wycięliście za Szyszki!
P
P 12.06.2018, 11:47
Widać, że nie masz pojęcia o życiu na tej ulicy. TAM JEST NIEBEZPIECZNIE PRZEZ TE DRZEWA!
I polityka nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich żyjących przy tej ulicy.
Zielono mi
Zielono mi 13.06.2018, 13:31
A może wystarczy wolniej jeździć, więcej uprzejmości i po trzeźwemu?
Robert
Robert 12.06.2018, 19:51
Jakby wszyscy jeździli zgodnie z oraniczeniem 40 km/h nie byłoby problemu!
senior
senior 10.06.2018, 20:58
na wszystkich przejściach światła to chore to ta ulica będzie całkowicie zablokowana raczej drzewa lub zmniejszenie przejść

Pozostałe