Dzisiaj jest środa, 10.02.2016

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Reklama HTŚ

Telewizja Horyzont TV Świebodzin powstała w szczególności dla mieszkańców naszego miasta, stwarzając nowy nośnik informacji, w tym także reklamy. Dzięki emitowanym programom również na naszej stronie internetowej trafimy do każdego w regionie, w kraju, a także poza jego granicami. Nie daj szans konkurencji!

Koszt jednorazowej* emisji reklam

Reklamy emitujemy w dwóch Blokach Reklamowych w Wydaniu. Wydania zwykle trwają od 20 do 30 minut. Premiera Wydania odbywa się w piątek, emitowane jest ono nieprzerwanie, w pętli, 24 godziny na dobę.

Poniżej prezentujemy Spoty Reklamowe wyprodukowane przez nasz Dział Reklamy.

W związku z częstymi modyfikacjami cen oraz możliwością ustalania indywidualnych potrzeb, pełny Cennik reklam HTS wysyłamy osobom zainteresowanym na skrzynkę mailową redakcja@swiebodzin.tv


Koszt produkcji reklamy

Cena spotu jest zależna od wykorzystanych środków technicznych (światło, podkład muzyczny, dźwięk, ilość kamer itp)

Sponsoring programów

Czas trwania informacji reklamującej sponsora programu nie może być dłuższy jak 8 sekund i jest emitowany na początku i na końcu sponsorowanego programu jak również w zapowiedzi programu sponsorowanego. Zapowiedź programu sponsorowanego jest emitowana w każdej emisji premierowej przez miesiąc

Koszt produkcji spotu reklamowego – na podstawie kosztorysu wykonanego na podstawie zapotrzebowania klienta

Zapraszamy do skorzystania z oferty reklamowej Horyzont TV Świebodzin. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie, aby wykonywać najbardziej skomplikowane zlecenia. Oferujemy produkcję spotów według wskazówek klienta lub proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.
Dla firm zainteresowanych reklamą ogólnopolska mamy ciekawą i tanią ofertę Zapraszamy do współpracy 

 

Powered by Dailymotion